Hofer

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

2. sep 2006 22:52

Zaenkrat mi je bilo vse, kar sem poskusila njihovega, res všeč. Sadje, zelenjava, piškoti, čokolade, da o cottage cheese-u (odlična slana skuta) in mocareli sploh ne govorim. Pa jogurti z muesliji so tudi fajn za zajtrk. Bom pa v prihodnosti sigurno kupila še kaj od naštetega (čeprav običajno kupujemo v isti trgovini že nekaj let). Aja, pa všeč so mi njihove cene. :))) Živi

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

5. sep 2006 10:26

Poskusila sem cootage sir. In postala odvisnica. Že dolgo me ni nobena kupljena zadeva toliko navdušila. Ampak 20 % maščobe ... Samo res, kako je pa to dobro! Mmmmmmmmm ... Sporočilo je spremenil(a) sara.vidmar dne 05. sep 2006 10:27:54

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

5. sep 2006 10:42

Cottage cheese (pred leti ga je nekaj časa delala Celjska mlekarna pod imenom "kajžarski sir") je res krasen. Tistih 20 % maščobe v suhi snovi pa ni tako grozno: pusta skuta ima 10 %, tričetrt mastna (npr. Mercatorjeva) ima 20 %, vsak običajen trdi sir (če ni ravno kakšen lahek) pa 45 %! teta torta

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

5. sep 2006 11:03

sara.vidmar je napisal/a:
Poskusila sem cootage sir. In postala odvisnica. Že dolgo me ni nobena kupljena zadeva toliko navdušila. Ampak 20 % maščobe ... Samo res, kako je pa to dobro! Mmmmmmmmm ... Sporočilo je spremenil(a) sara.vidmar dne 05. sep 2006 10:27:54
Imajo tudi takega z 0,9% maščobe in je pravtako mufin

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

5. sep 2006 11:07

Ma kje ga skrivajo, da ga jaz nisem videla? aja, sem pa videla enega z zelišči - a to misliš? sara

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

5. sep 2006 11:21

na Koroškem žal Hoferja še ni, tako pač izkoristim priliko in cca. 1 mesečno (ali še redkeje), ko sem doma na obisku skočim v ljutomerski Hofer. No, odkar so odprli Hofer v Slo. Bistrici, grem v tega. Ker sem torej na poti, ne kupujem ravno vsega kar bi kupila, če bi ga imela kje bližje. -Obvezno njihov kapučino - mi je več okusov všeč. -Potem müslije, pravzaprav tiste s čokolado polnjene blazinice. -Punca obožuje eno vrsto njihovega jogurta. -Česen - tisti z mlinčkom. -Eno čistilo v rumeni flaši - je čisto tako dobro kot cif. - Pa njihove česnove juhe v vrečki. drugače pa moja mama vse nakupuje v Hoferju. Še iz tistih časov, ko je pač se zapeljala v Avstrijo. (Tudi krompirjev pire - našim je všeč, jaz sem pač edina pri hiši, ki ne maram nobenega kupljenega pirejha)

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

5. sep 2006 11:24

sara.vidmar je napisal/a:
Ma kje ga skrivajo, da ga jaz nisem videla? aja, sem pa videla enega z zelišči - a to misliš? sara
Tudi brez zelišč. Je pa pokrovček zelo podoben, le v zgornjem desnem kotu bolj na majhno piše Nur 0,9% fett. mufin

KatkaD  

član od: 15.8.2003

sporočila: 136

5. sep 2006 11:52

klavdijaB, čez 10 dni ga bomo tudi mi imeli. Za zdaj ga pa še "imamo" prek meje, no. Velika izbira žitaric (Corn flakes, muessli ipd.) me vedno navduši, pa čokolade, pa kakšne akcije tekstila (kvaliteta res ni slaba), salame, siri, jogurti ipd. Lp, Katka Sporočilo je spremenil(a) KatkaD dne 05. sep 2006 12:05:40

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

5. sep 2006 14:58

Tudi mi gremo včasih po nakupih v Hoferja. Obvezno nakupim čokolado in jogurt Milifina (ne vem, če sem prav napisala ime) z žitaricami, ki je zelo podoben Activii z žitaricami, samo, da je pol cenejši. Tudi pica iz krušne peči je zelo dobra. Izučilo pa nas je, da nikoli več ne nasedamo reklamam, ker smo nekajkrat želeli kupiti iz njihove reklame in smo bili malo po odprtju trgovine že tam, o reklamiranem blagu pa ne duha ne sluha. Enkrat sem se pritožila in sem se grozno skregala z njimi kako zavajajo kupce, da pridejo zaradi ugodnih cen za določeno blago, potem pa tistega nimajo in kupujejo druge izdelke. Pa so mi potem priskrbeli izdelek iz ene druge njihove trgovine. Sedaj reklamam več ne nasedamo. Če se slučajno peljemo mimo, zavijemo v trgovino, posebej pa ne hodimo tja. Prijazen dan želim zvezdica55

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

5. sep 2006 17:11

se strinjam z Zvezdico55 tudi jaz sem se že malo pobunila glede reklamnih izdelkov, ki so v reklami v trgovinah pa jih sploh ni, ko prideš tja....sedaj sem mislila kupiti blazino za spat ... ki je bila zelo poceni okoli 9.000, da bi imela, če kdo pride na obisk k meni, da lahko prespi ... vendar o izdelku ni bilo ne duha ne sluha .... in to ni bil edini izdelek, ki je bil reklamiran in ga ni bilo v trgovini ... tako, da me prav zanimam kako je s tem drugje po Sloveniji ali pa imamo v Celju premali Hofer l,p vegeterianka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti