Hofer

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

13. nov 2006 8:58

Včasih smo hodili v A in je bila izbira res boljša. Tudi stvari, katere so bile v akciji so se zmeraj dobile, pri nas ponavadi poidejo že dopoldne. Sicer imam najbližji H. oddaljen 30 km, tako, da malokrat zaidem vanj. Upam, da bojo katerega zgradili v okolici Kranja. Ste že vse naštele, kar je dobrega, edino kislega zelja v vrečki še nisem zasledila. Kupim ga na zalogo, da ga ni treba proti kupovati oz., če ga kupim našega, dodam eno pol kilsko vrečko od Hoferja, ker je za nas kilo in pol ravno prav. Je pa avstrijski začinjen, tale pri nas pa ne. Diling pravi,da prašek pušča bele fleke na perilu. Kolikor imam sama izkušnje z njihovim pralnim praškom se mi zdi, da vem, v čem je problem. Sama sem ugotovila, da stroj ravno tega praška ne pobere vsega, recimo, da ga 4/5, ostalo ostane v posodici za prašek. Potem ga pa še po malem pobira, ko stroj izplakuje in od tod bele lise na perilu. Bo katera rekla, da njej tega ne dela. Verjamem, odvisno od pralnega stroja, s kakšnim curkom zajema prašek iz posodice. Ravno zaradi tega njihovega praška ne kupujem. Rešitev bi bila, da se da prašek direkt v stroj. LP Sporočilo je spremenil(a) LIJANA dne 13. nov 2006 08:59:02

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

13. nov 2006 9:30

Opažam, da imate vse enake ocene in probleme s Hoferjem. Vse ste zadovolne z artikli, s ponudbo pa ne preveč. Kaj če bi vsaka napisala kakšem meil na hoferjev naslov in se malo pritožile. Morda se bi kaj izboljšalo. Več bi nas bilo, bolj bi zaleglo. Upam vsaj. Lp valči

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

13. nov 2006 11:47

Valči dobra ideja. Dekleta v napad

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

13. nov 2006 13:34

Hoferjev e-meil naslov,kamor lahko sporočimo svoje pohvale in graje. uprava.lju@hofer.si faks:01/560-71-24 valči

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

13. nov 2006 19:16

Lijana, hvala za nasvet. Bom probala še tako. Sonja

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

13. nov 2006 23:47

Ja, za redne nakupe Hofer res ni..., akcije imajo pa odlične. Sicer pa vedno kupimo ocvrti oz. panirani sir Camembert - potem pa doma po potrebi le v pečico za 10 min in pride dosti manj mastno kot domače cvrtje... JasnaV

AnnaH  

član od: 11.1.2006

sporočila: 59

22. nov 2006 13:13

Hoffer je ZAKON!!! jst bi bl težko brez njega :) use stvari majo zeellooo odlične tko de Hoffer RULLS!!!:)) AnnaH

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

24. nov 2006 12:19

men je tut Hofer ful zakon..velik se prispara in je res odlično... Drugače pa če niste zadovoljne pa se kar pritožite..vse upoštevajo...verjemite Visage

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4313

24. nov 2006 13:16

Tudi v moji bližini se nahaja Hofer, v katerem sem pa tja kupim kaj pametnega oz. redno kupujem nekatere jogurte, toaletni papir in papirnate brisače, poleti sem večkrat kupila sladoled, mož si je kupil že par srajc in hlač in še kaj bi se našlo. Me pa v zvezi s Hoferjem bega nekaj drugega: zaposlenim so ponujali idealne pogoje in nadpovprečne plače, v slabem letu, kar se trgovina nahaja v našem kraju pa se je zamenjala že večina kadra (sedaj je na "probi" že tretji kandidat za poslovodjo). Zanima me, če tudi vi to opažate v svojem okolju in če vas kaj jezi, da je treba več ali manj vedno čakat na blagajni, vsaj pri nas v glavnem dela le ena blagajna, samo, če je res ful gužva, potem priteče še kdo na blagajno. Delajo res z minimalnim številom ljudi in zgleda, da pogoji še zdaleč niso tako oh in sploh kot so obljubljali. Lep dan vsem skupaj!! rrr

cokoladaa  

član od: 25.1.2006

sporočila: 26

24. nov 2006 13:39

če bi imela hofer bliže, bi v njem redno kupovala, ker sem izjemno zadovoljna z razmerjem med ceno in kvaliteto. no, saj enkrat v bližnji prihodnosti menda tudi bo. moja izkušnja iz ljubljanskega hoferja je vedno zelo pozitivna. kjub večni gneči, neprijaznim, nestrpnim in nevem še kakšnim kupcem so prodajalci večino vedno zelo ustrežljivi in prijazni. tudi na blagajni dobesedno zadeve šibajo. prepričana pa sem, da so delovni pogoji daleč od idelnih oz. takšnih, kot jih oglašujejo ... tako, da "palce gor" za hofer! cokoladaa Sporočilo je spremenil(a) cokoladaa dne 24. nov 2006 13:40:25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti