Palačinke

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

tema odprta - 5. dec 2001 6:26 | ogledi: 3.707 | odgovori: 4

POZDRAVLJENI,

kaj naredite vi, da so palačinke bolj rahle ?Slišala sem ,da dodajajo RADENSKO

MARTIKA

Marta Vidovič

neznan uporabnik

5. dec 2001 7:07

Ojoj, koliko odgovorov je bilo na to temo prav na tem forumu, toda ne vem na kateri strani bi pogledali. Potrudite se ina malo poiščite. Morda pa vam bodo pomagali uredniki. larisa

neznan uporabnik

5. dec 2001 7:07

A ja, jaz dam včasih radensko, včasih pivo. larisa

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

5. dec 2001 7:36

LARISA, hvala za povedano,govor o palačinkah je najbrž bil takrat ,ko jaz še nisem bila forumka ,bom pa pobrskala po starem forumu. MARTIKA Marta Vidovič

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

5. dec 2001 13:32

Draga soimenjakinja, jaz zadnjic kar verjeti nisem mogla, ko sem v maso dodala 1 kapljico limonine esence (Just)-kot so mi povedali, tako je tudi bilo. Pojma nimam, kaj se je zgodilo, ampak palacinke so bile za moje pojme kar prevec mehke. Motilo me je to, da so imele vonj po limoni. Tole sicer ne pase sem, ampak-vceraj sem naredila medenjake po vasem receptu. Super so. Ker jih se nikoli nisem delala, nisem vedela, koliko moram testo gnesti oz. kaksno mora biti na otip. Saj najbrz sem delala prav, ampak vseeno-mi lahko daste kak namig? Marta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti