Kateri sesalnik mi priporočate?

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. maj 2011 21:02

In kam naj ga v enosobnem stanovanju vgradim?

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. maj 2011 8:20

Je razlika, ali stanuješ v hiši ali v stanovanju... Drugače pa ni problem, moj dragi v obeh domicilih prav rad sprehaja sesalec naokoli

Loni Makaroni

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

17. dec 2013 18:19

Moje mnenje: prekratka kovinska cev (moraš biti sklonjen pri sesanju), nobenih dodatnih nastavkov za sesanje (manjka vsaj tisti ozki za kote in robove).

pirnica

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

18. dec 2013 15:45

Zgleda, da ima prvi sesalnik kovinsko cev raztegljivo, tako, da se da nastaviti na primerno višino in da se ni treba preveč sklanjati. Vsaj osnovne nastavke ima vsak sesalnik (verjetno niso posebej slikani ali izpostavljeni).

Jaz sem pred mesecem dni kupovala nov sesalnik in sem kupila podobnega, kot je prvi (rdeče-bel). Cev je raztegljiva, ima dva nastavka (ozkega in tistega s ščetinami). Prodalajec mi je svetoval nakup ne predragega enostavnega sesalca, glede na to, da sesam stanovanje (50 kvadratov, parket in ploščice). Svetovali so mi tudi, da glede na površino in kvadraturo ni tako zelo pomembno, da je sesalec ne vem kako močan in z vsemi živimi priključki.

Meni se zdi dobra ponudba za prvega (pa še lep je ;))

Lopatka

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

18. dec 2013 16:13

Jaz sem tehnične podatke prebrala na povezavi. Ne verjamem, da bi bili poleg dodatki, pa bi ne bili omenjeni.

"Opremljen je z univerzalno krtačo. Ima ročaj za prenašanje in nastavek za odlaganje cevi. Teleskopska cev je dolga 80 cm in je narejena iz kovine. Ima tudi navijalo za priključni kabel. Ima gumirana kolesa in gibljivo cev. Dolžina priključnega kabla je 5 m in območje dosega 14 m."

pirnica

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

18. dec 2013 17:05

Moje mnenje pa je takšno. Imel sem Kirby, imel Vorwerk, imel Gorenje in nikoli več. Vodni sesalci so zakon. Enajst funkcij, od tega šest za čiščanje zraka, aromaterapijo itd. Ena uporabnica je navedla, da je preveč packarije z vodnimi. Dve minuti porabiš, da odliješ umazano vodo v straniščno školjko in aparat je pripravljen za uporabo za naslednji dan. Ali pa mislite, da je to manjša packarija, če cel mesec zbiraš smeti in umazanijo po celem stanovanju, nato pa odneseš sesalec in smeti v spalnico za vrata, saj ga v bloku nimaš kam postavit. In še druga stvar. Mora bit lahek, tih in poceni, po možnosti do 100 €, po drugi strani pa kupujemo stvari, katera vrednost presega 500 ali pa celo 1000 € po nepotrebnem. Več kot polovica ljudi v sloveniji ima sesaalce prelepljene z lepilnimi trakovi, saj pač tega nihče ne vidi ker so shranjeni v spalnici, če bi jih pa lahko parkirali pred hišo, bi pa vsaj polovica od teh ljudi imela boljše, da bi lahko tudi sosedje videli kaj imamo. Pri meni je takole : če imaš super računalnik si v redu, super avto, si tudi v redu itd, če pa opazim da imaš sesalec kupljen na kile za nekaj evrov in še prelepljen z lepilom, si zame večja packa kot pa tisto kar je noter v vrečki. Lep dan še naprej vsem

kuhinja.slo

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

18. dec 2013 18:01

kuhinja.slo, imam občutek, da nisi bil nikdar kruha lačen, da o uganki preživetja naroda skozi stoletja brez vodnega sesalca niti ne govorim, ti packi packasti

Blagor tebi, ki na prvi pogled veš, kdo je v redu in kdo ni

lp

 

 

 

mzm

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. dec 2013 18:05

Bil si kar malo hud, no jaz ne bom. Ampak imam pripombo: sesalec si ti, pa jaz, pa kuža in muca, pa...Sesalniki so pa pripomočki za sesanje smeti.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti