Kača, če te zanima glina, poznam eno lončarko, ki dela fantastične stvari. Jaz sem pri njej kupila posodo za med, solnico, sladkornico ( ti dve imata naklon, da se lažje zajema ), stojalo za prtičke, posodo za mleko, posodo za česen in posodo, v kateri hraniš maslo na sobni temperaturi!!! Ima različne vzorce in motive, vsi izdelki so unikatni... (Jaz sem kar naprej pri njej...)
Izdelki so na videz glineni, drugače pa je to kamenina, ki je podobna glnini, vendar to ni. Llahko pere v pomivalcu in je odpornejša na udarce...
Če koga zanima, naj pošlje na ZS.
Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 09. avg 2006 10:56:18

Ajdove palačinke s slivami in sladoledom

