Sponka pri kopalkah

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

1. avg 2006 8:28

Včeraj sem šla v lov za kovinskimi sponkami in sem na moje začudenje dobila ponujene plastične sponke, ki so bile na zgornjih delih pred 20-imi leti. Groza!!!!!!!!!!! Sem pa imela krompir in sem doma našla sestrine stare kopalke s kovinsko zaponko, tako da je zaenkrat moj problem rešen. Se pa sprašujem kje dobijo proizvajalci kopalk take zaponke?? Res je sicer, da je čedalje več plastičnih, ker so tudi cenejše, ampak vseeno bi lahko kje prodajali tudi kovinske. alexis

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

1. avg 2006 9:19

hehe, ja, tisti trikotnički za zavezat majo svoje dobre lastnosti:) Jaz sem dobila ene take za rojstni dan od uganite koga:) Hehe, le kdo bo take izbral;) So mi ful všeč ravno zato, ker tudi če se stegnejo, jih pač malo bolj zategneš, pa je:) Sicer imam srečo (tudi) s koplakami, ker mi te sponke nič ne pokajo:) Res pa je, da za v bazen mam športne enodelne brez sponk, za na morje pa bikini s sponkami ali pa na trakce:) Tako da jih ne zapenjam vsak dan:) Sem prav vesela, da se mi ni treba ubadat s kopalkami:) Nisem ravno tip za cote nakupovat (čisto nekaj drugega so seveda knjige in kuhinjske igračke:), tako da se to spravim šele, ko stare razpadejo:) Mam pa srečo, da mi je večina kopalk prav, pa vem, kake so mi všeč (beri športne brez raznih rožic:) in potem hitro najdem kaj primernega:) Nikoli nisem še kupovala kopalk več kot 2 uri:) Tako da sem bila čisto paf, ko sem prebrala o kopalkah po naročilu!!! Svašta! hihi, no s tem naj se drugi ubadajo, meni se še obleke ne bi dalo it probavat;) je pa v redu ideja za koga, ki težko najde kopalke:) kyara, potem bi midve morali it skup kupovat, pri meni je ravno obratno, meni je navadno spodnji del prevelik, ali pa zg. premajhen, kakor vzameš... Enkrat sva tako že kupili skup dvoje kopalke in zamenjali zg. dela z eno naključno nakupovalko, ki je rabila ravno obratno kot jaz, pa so nama bile všeč iste kopalke:) Večina športnih trgovin ima to možnost kupovanja posebej, ampak navadno pride dražje... Veri

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

2. avg 2006 9:52

Tudi kovinske zaponke se zlomijo - jaz sem imela letos smolo, pa so mi pir Nancy zadevo popravili - zamenjali v rekordnem roku - v petek poslala, včeraj dobila. Imajo pa pri njih ponavadi v avgustu znižanje - polna štacuna kopalk po res ugodnih cenah, hkrati pa tudi kaj prekrojijo, prilagodijo, če je treba. Kolekcije so pa vse na netu www.nancy.si. Irena

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

2. avg 2006 11:28

Čao, v industrijski prodajalni kopalk v Jevnici tudi dobiš vsak del kopalk posebej. Si zmišljuješ kar hočeš, tudi barvo. Lep pozdravček, S.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

2. avg 2006 13:03

Veri, kopalke po naročilu so super zadeva za take kot sem jaz, da je zgoraj vse premajhno. To je potem edina rešitev. Ponekod v tujini so nad goloto čisto šokirani in potem ti ne preostane drugega kot da jih nosiš. lp Vesna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. avg 2006 13:06

V Jevnici delajo kopalke?? Zanimiva informacija, takoj potem, ko bo most čez Savo spet odprt. rimljanka

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

16. jul 2013 13:28

Živjo,

Prosila bi, če mi lahko kdo priporoči kako šiviljo, ki šiva kopalke po naročilu v Ljubljani. Klicala sem že v Svet metraže, vendar pri njih nobena šivilja ne šiva kopalk. Klicala sem tudi že nekaj drugih šivilj, vendar do zdaj nisem še nobene dobila, ki šiva kopalke po naročilu. Res bi prosila za kako informacijo. V bistvu bi rabila samo top in to tankini, ker hlačke že imam.

Hvala za kakršnokoli infomacijo.

Lep dan...

Tina

tina711983

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jul 2013 18:03

Po naročilu ti bodo zadevo naredili pri Nancy Aljančič. Opozorilo: stroški poti, materiala itd...in dela bodo dražji kot pa če se kupiš nove kopalke.

Vendelina jr.

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

17. jul 2013 12:51

Sem klicala Nancy in grem v soboto k njim v trgovino. Hvala za nasvet.

LP,

Tina

tina711983

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti