Aparat za peko kruha

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

19. feb 2008 22:44

Nič nisi napisala, koliko časa nič ne dela. Pri clatroniku  ene pet minut tudi ne dela, ker greje.

Lijana

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. feb 2008 23:04

Pri našem Severinu je v navodilih tabela, kjer je pri vsakem programu do minute natačno razloženo, kaj aparat v tem času počne.

Loni Makaroni

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

20. feb 2008 11:59

Ko vklopim aparat in izberem program brez zamika (Clatronik z dvema gnetikama) se res na začetku zdi, da nič ne dela, ampak to tudi piše v navodilih. Verjetno so se ljudje pritoževali, da aparati ne delajo čeprav je bilo vse OK. Torej le pogumno: sestavine v posodo, izbrati program in pustiti aparat, da dela! Simona

smak  

član od: 3.5.2006

sporočila: 19

16. jul 2008 21:57

Če kdo kupuje nov kruhopek mu toplo priporočam panasonic SD-255WXE. Res je zelo drag a si to tudi zasluži. Da ne pišem na pamet naj še povem, da sem tudi sam dve leti pekel s cenenim kruhomatom za cca 50€, ki je sicer delal kar zadovoljivo, a izdelki niso primerljivi z Panasonikom. Smak smak

ppprim  

član od: 25.11.2007

sporočila: 2

1. nov 2008 11:56

malo gledam tale post pa je zelo razvlečen...verjetno bi rabil par ur, da bi našel primeren recept za kruhomat clatronic... iščem recepte... zadnji dve leti sem pekel predvsem polbeli kruh... sedaj se mi je pa zaluštalo mlečnega in polnozrnatega, mlečni mi ni uspel.... zato se pa obračam na vas experte...rabil bi recept za polnozrnat kruh, mlečni kruh, koruzni in ržen kruh. v upanju na vašo pomoč se vam najlepše zahvaljujem ppprim

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

1. nov 2008 13:40

To je recept za polnozrnat kruh: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4749

 

Mlečni kruh: http://www.kulinarika.net/recept/kruh/Mlecni_kruh-4384.

Koruzni in ajdov kruh naredi po receptu kot si ga vajen, le da zamenjaš 10-20 % moke za koruzno ali ajdovo. Če je daš več je potrebno ti dve moki popariti, počakati da se ohladi , šele nato dodati kvas...

Ržen kruh pa ravno tako, majša količina te moke bistveno ne vpliva na recept, enostavno del moke zamenjaš. Če je dodaš več, pa je dobro poleg pekovskega kvasa uporabiti še droži ali kisli kvas, ker je ržena moka težje prebavljiva.Temu kruhu se običajno doda kumina.

Upam da ti bo kaj v pomoč.

Aki

SLADKORČEKBONBONČEK  

član od: 4.9.2007

sporočila: 6

5. jan 2009 18:24

Naj se še jaz malo oglasim :) Tudi jaz nimam časa pregledovati celotnega foruma na to temo. Zadevo bi skrajšala tako, da bi vas povprašala za kakšen recept za kruhomat Bomann (količine 1,3 kg; 2 metlici). Naj izrazim svoje želje. Rada bi spekla kakšen šarkelj, naredila testo za pico in še kaj če mi boste še kaj priporočali. Hvala Vam in lepo se imejte. SLADKORČEKBONBONČEK

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. jan 2009 18:50

Ti nimaš časa, mi ga pa imamo.......lepo, da imaš tako mnenje o nas.

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

5. jan 2009 23:20

novabrika, saj do sedaj si najbrž že pogruntala... pri mojem kruhomatu je 3 program za polnozrnat kruh, ki pol ure segreva sestavine, preden začne gnest :) mala zelena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti