Bravo Vendelina jr. Se popolnoma strinjam s tabo.Treba jih je močno prestrašit, pa bodo potem mogoče lepše ravnali z živalmi. Pošteno bi jim bilo treba podkuriti. Upam pa na najboljše. Aki poročaj o razpletu.
LP!
fakin712

Svaljki s čemaževim pestom

