Bradavice na rokah

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

5. jul 2006 10:55

Moj mož je tudi imel pred leti bradavico in je slišal naj si na bradavico poveže nasesrekljan česen. Bradavica mu je zginila, je pa tudi dobil hudo opeklino od tega. Teka

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

5. jul 2006 10:56

Hčeri so se pri petih letih pojavile na obrazu in rokah. Sprva nisem mogla verjet, da je to mogoče. Nosni pretin je bil en sam grozd bradavic, razsejane so bile po celem obrazu. Poizkusili smo vse mogoče, dermatologinja jih je po rokah žgala, pa jih je bilo čez teden ali dva še več. Pošiljala naju je v Ljubljano in na Jesenice, odstranjevali so pod narkozo, pa je bilo še slabše. Potem sem v Nemčiji kupila v lekarni Acetokaustin, ne vem, če sem prav napisala, to je ena kislina visoke koncentracije (ali je mravljinčna ali pa ocetna, ne vem zagotovo). S tem sem namazala, drugi dan je šla z vrtcem za 10 dni na morje. Po vrnitvi se ni videlo, da bi kdajkoli imela bradavice. Potem sem tisto flaško posojala okoli in kdorkoli se je mazal s tem, so mu izginile. LP

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

5. jul 2006 11:29

Pravjo pa, da pomaga če namažeš s tistim beljakom, ki ostane v jajcu, ki ne odteče. Ja surov krompir pa ni strupen, če ga jejo kot presno hrano. katti

smetka  

član od: 13.12.2004

sporočila: 24

5. jul 2006 11:52

Jaz sem imela v osnovni šoli full problemov z bradavicami z vsemi mogočimi stvarmi sem probavala in se jih nisem mogla rešit. Potem sem pa se jih lotila z zmarzovanje z dušikom, ta postopek sem morala večkrat ponoviti in enkrat so kr izginile, šele naslednjič ko sem bila spet na zmrzovanju sem ugotovila da jih ni!:) smetka

Dunja  

član od: 16.5.2006

sporočila: 8

5. jul 2006 11:53

Dok sam studirala imala sam bradavice po prstima i nisam mogla pisati, pa su mi preporučili da ih mažem običnom školskom kredom kad god se sjetim; SVE bradavice su mi nestale u roku mjesec dana (naprosto su se rascvjetale i nikad više se nisu pojavile) Pozdrav! Dunja

sonchek  

član od: 18.5.2005

sporočila: 124

5. jul 2006 12:50

jaz sem probala vse živo, mazala z vsem mogočim, ani nič pomagalo. Potem sem šla k dermatologinji, sem hodla pol leta, na vsaka dva tedna in sem jih končno uspešno odpravila. Je pa mi rekla, če se mi še pojavijo naj takoj pridem in ne predolgo čakat da ne bodo prevelike. Lep pozdrav sonchek

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

5. jul 2006 15:22

Mojemu sinu je pomagal plavalni tečaj oz. klorirana voda. Dovolj je bilo že 5-dnevno vsakodnevno namakanje v bazenu. Pred tem sem hodila z njim k dermatologu, a so se bradavice kmalo spet pojavile. Zaradi tega je bil tudi en dan v bolnici, da bi mu jih tam bolje odstranili. V plavalnem tečaju se sicer plavati ni naučil, znebil pa se je bradavic za 22 let, kolikor je preteklo od takrat. Pozdrav! riba-ribica

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

5. jul 2006 19:54

Nike, kolikokrat si pa dala na bradavico surov krompir? Ta metoda mi je danes še najbolj dostopna. Lp katjushka

peresce  

član od: 23.3.2006

sporočila: 131

6. jul 2006 7:28

v Avstriji v lekarni dobiš tekočino Verrumal, ki jo zjutraj in zvečer namažeš po bradavici in ti v par dneh odpade peresce

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

6. jul 2006 9:38

živjo! nekdo je že napisal, da si bradavico mažeš z mlečkom, ki priteče iz rastline, ki ji pri nas rečemo "krvav mlečk" in s tem se popolnoma strinjam. na desnemu mezincu sem pred nekaj leti imela dve precej veliki bradavici, potem pa sem ju mazala s tem mlečkom in to kar večkrat na dan oz. vsakič, ko sem se spomnila. doma sem imela na mizi kar šopek teh rožic. sicer izgleda bolj grdo, ko imaš prst rjav od tega mlečka, zato sem čez nosila obliž, ampak je pa pomagalo. po petih letih se mi še vedno niso ponovile! lp ninky

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti