Dober večer, kot obljubljeno sem še tukaj, no da vidimo stanje do sedaj ob 23,05 minut.

Ognjič, Val, Matjaž, Rimljanka, Romanad+1, Zima, Janja+2, Blanchy, Kuharca 37, Lisicka, Elaphus, Pegasti, Rozanec, Riba-ribica, Mamamia, Loni, Reca+1, Anamarija1, VilmaS,
Ne vem, tak slab občutek imam kot, da sem nekoga spustila, pa nehote, če je kakšna napaka, prosim
da me popravite ali opozorite.
lp
P.s. Glede nato, da jaz ne grem na mandarine, pridem kasneje preveriti stanje udeležbe.
Vsem, ki greste na pot pa želim srečno, uživajte tudi zame.

Anamarija
Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 20. okt 2006 08:43:00
Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 20. okt 2006 15:28:52
Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 20. okt 2006 15:33:25