Gobe

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

30. maj 2006 19:31

Drot je pravilno napisal - samo določene vrste gob, med njimi prava tintnica, izzovejo v kombinaciji z alkoholom tako imenovano antabusno reakcijo (celo v psihiatriji so nekaj casa uporabljali zdravilo antabus=disulfiram za grobo odvajanje alkoholikov od pijace). Taka slabost in omedlevica je bila najbrz res samo posledica prenajedanja, bi pa, Reca, na tvojem mestu vseeno zavila se do kaksnega dohtarja in mu opisala dogodek, pa naj te poslje morda na kaksno gastroskopijo - lahko da imas kaksen ulkus, pa se ves ne. Kot kaze, bomo sli kar direkt na jesenske gobe, na primer storovke - mene zebe kt cucka!:))) lp, proxima

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

30. maj 2006 19:49

DROT : Nočem delati reklame ne za gobe,še manj za alkohol,vendar zadevo je treba jemati taka kot je! Anamarija1 , Drot gobe , Kristy > = reklama Lp > piromanček siba

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

31. maj 2006 10:41

Reca, nič ne bom rekla, vendar tud jaz mislim, da vino ni bilo krivo, da tii je bilo slabo. Nisem še slišala za to, vem pa, da sem že jedla gobe pa spila vino, evo pa sem še tle. Siba, vidim,da imaš lep spomin o meni Kaj te spominjam na kozarec vina? lp vsem

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

31. maj 2006 10:56

Eh, Anamarija 1 - nate ima spomin zato, ker si prinesla refošk, name pa zato, ker se ga spila LP Tina

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

31. maj 2006 11:00

Pozdrav.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti