Jaz tudi kruh, rogljičke, karkoli premažem z vodo in potem posujem semena. Boljša so mi povrhu (popečena) kot zamesena v kruhu.
mijam
Polnozrnat kruh - "saj je vseeno!"
Kruh lahko premažeš tudi z jajcem, tako se semena bolj primejo, pa še skorjica je tako lepše barve in se lesketa. Stepeš jajce in doliješ čisto malo mleka.
RadaJem
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
