Robida - firma v Šmarjah jeMediacor, Obrtniška ulica 9 - <http://www.biotop.s5.com>
Je pa še ena firma - Marino d.o.o. - Šmartno pri Litiji, Jeze
<http://www.marino.si/novo/predstavitev.htm>
LP
Tina
Polnozrnat kruh - "saj je vseeno!"
Sedaj sem šla pogledat na te strani - pa so v bistvu bolj uboge..
Na seju so imeli predstavljenih več artiklov: MEDIACOR
- campo (ročni kosmičnik)
- pico (električni leseni mlin)
- vario (melje in kosmiči)
MARINO:
- la perla
- rondella
- A130
Očitno bo treba počakati obrtni sejem ali sejem narava - zdravje
Tina
Ker tema teče o kruhu, bom kar tu vprašala.
Kaj je razlog za to, da je kruh zelo drobljiv? A ga premalo zmesim?
Sonja
Sonja, poskusi del vode nadomestiti z jogurtom ali dodaj žlico kisle smetane ali olja (2 žlici).
Julija
Olje vedno dam zraven, samo se še vedno drobi. Bom pa probala še z jogurtom.
Sonja
Lahko poskusiš z obojim. Meni se res ne drobi. Je pa še ena varianta, zakaj se drobi. Mogoče imaš pretrdo testo. Poskusi z malo več tekočine.
Julija
Tudi to je možno, ja. O tem sem že razmišljala. Hvala za nasvete, pa bom probala z vsem. :)
Sonja
zanima me, kaj naredite, da vam semena ostanejo na kruhu? kako jih "prilepite"? meni jih večina popada dol, ko je kruh pečen.
mimika
Jaz pomočim bombice v vodo! nato v semena. Nekaj pade dol, jasno, ampak toliko, kot pri trgovinskih.
lidka 
Mimika, jaz pa semena raje kar v testo zamesim in potem nimam problemov z odpadanjem.
Blanchy
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
