Amis.net

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. maj 2006 13:33

Res ne vem... In me po pravici ne zanima. Glavno da so odpravili težavo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

5. maj 2006 13:43

Končno mi je ratalo prit do kulinarike! :)))))) Tudi jaz sem preko amisa(LJ) in odkar je kulinarika prenovljena nisem mogla gor. Hvala bogu jim je zadevo uspelo uredit, ker če ne sem že razmišljala o drugem ponudniku in to nemudoma. Ta amis je res katastrofa! Sledila sem vsem navodilom, resetirala, pocistila, ponovno instalirala,... skratka vse. Ko sem prvič klicala na amis (pred 10 dnevi), so mi rekli da bodo težavo odpravili v 10 urah. Med prazniki sem bila doma in ko sem se vrnila v Lj, mi kulinarike še vedno ni odprlo. Nato sem jim še par dni težila (in vidim, da nisem bila edina!) in danes zadeva končno dela. So pa ves čas trdili, da napaka ni na njihovi strani, kljub temu, da jim je moj fant, ki dela pri tehnični pomoči drugega operaterja, poskušal razložiti kaj je narobe (da javlja, da je kulinarika na Viziji)... Komaj čakam da mi novembra preteče pogodba in potem adijo amis! Dovolj o amisu, glavno je da sem lahko spet na kulinariki! :) Po tej izkušnji sem si morala priznat, da sem kulinarika-odvisnik, saj se mi je že malo mešalo brez nje... ;) Lep pozdravček vsem! (ponovno med vami) teya84

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

5. maj 2006 14:01

Evo,pa še jaz:))) Res pravi odvisniki kulinarike.Jernej,hvala za trud. Maloprej me je klical iz amisa,rekel,če računalnik ponovno zaženem in glej,deelaaa;)))Tud priznal,da je bila napaka njihova in da bodo vse uredili. Upam sicer,da ne tako,kot zadnjič,pet minut. jankica,seveda hvala tudi posebej tebi,za trud. Saša vemves

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. maj 2006 14:03

teya84: Kako lepo da ima še katera fanta operaterja pri drugem ponudniku Ker veš kako to izpade za neuke obiskovalce, ki se ne spoznajo na strežnike (večina): 1. Vse dela, kulinarika dela 2. Kulinariko selijo 3. Vse dela, kulinarika ne dela Kaj misliš, kdo izpade kriv? Ponudnik internet dostopa ali administrator Kulinarika.net? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. maj 2006 14:05

vemves je napisal/a:
Evo,pa še jaz:))) Res pravi odvisniki kulinarike.Jernej,hvala za trud. Maloprej me je klical iz amisa,rekel,če računalnik ponovno zaženem in glej,deelaaa;)))Tud priznal,da je bila napaka njihova in da bodo vse uredili. Upam sicer,da ne tako,kot zadnjič,pet minut. jankica,seveda hvala tudi posebej tebi,za trud. Saša vemves
Ne bo tako, pravim, sekundarni DNS jim je prav kazal in vsake toliko ti je z njega potegnilo, zato si jo imela. Zdaj oba kažeta prav oz. sta prvič po ne vem koliko časa (tednih, mesecih?) osvežena... Seveda smo na ta račun izgubili tudi kakšnega obiskovalca A svet se vrti naprej. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

simonf  

član od: 5.5.2006

sporočila: 1

5. maj 2006 14:52

Pozdravljeni, v imenu Amisa bi se vsem, ki so imeli težave rad opravičil za vse neprijetnosti. Zadeva je sedaj urejena in dostop do strani www.kulinarika.net je nemoten za vse uporabnike Amisovih storitev. Težava je bila v enem od naših DNS strežnikov, ki se ni pravilno osveževal. Lep pozdrav Simon Feldin simonf

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. maj 2006 15:28

No to je pa res lepo, da se je oglasil nekdo od Amisa in se opravičil. Opravičilo pa res redko slišiš danes od kogarkoli, ponavadi se le krivda vali drugam... Tako da vsi smo še živi... Pa lepo, da je napaka odstranjena tudi zaradi drugih, saj DNS naslovi se vsak dan spreminjajo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

5. maj 2006 20:01

simonf lepo za opravičilo pa naj kulinarika lepo dela naprej, ker brez nje ne moremo lp zinka

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

5. maj 2006 21:16

Včeraj je bil prek amisa totalni mrk. Ni delalo prav nič(ne explorer in ne mejli).. Je bila menda krivo telefonska linija... Danes je spet vse ok.... Načeloma pa mi ta dostop manj meče ven kot dostop prek siola, zanimivo... LP juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti