Amis.net

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 4. maj 2006 16:44 | ogledi: 3.277 | odgovori: 29

Je morda kdo na Kulinarika.net ki ima dostop preko Amis.net? Naša člania Venturini ni mogla na to stran, ker se njihov strežnik DNS ni osvežil. Jaz sem jim pisal, ona jim je pisala in verjetno še kdo, pa kot kaže ne znajo popraviti zadeve...

Pa me zanima če je slučajno le kdo gor, ki ima dostop preko Amis.net in tudi uporablja njihove slavne domenske strežnike (v nastavitvah dostopa)?

So me res malo v slabo voljo spravili...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. maj 2006 17:08

Bom šla pogledat na nečakov računalnik, on je preko amisa, mi preko siola. Ravno zaradi tega, če enemu nekaj crkne, je drug tu... mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. maj 2006 17:40

Venturini smo komaj nazaj spravili, ampak tako, da je spremenila DNS strežnike v svojem računalniku na Arnesove. GRRRR.... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

4. maj 2006 17:57

No vidite. Sedaj pa vse deluje kot po maslu, pa še jaz sem postala strokovnjak za računalnike in strežnike saj tisti na Amisu pa res nimajo pojma o..... Šola za drugič, da se mi ne bo treba z Amisom prerekat kaj ni in kaj bo in bi lahko bilo.... Lp Saša Mir in dobro!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. maj 2006 18:21

Ja ker se nihče drugi ne javi, res sklepam, da so vsi preko Amis.net omrežja odrezani od te strani Potem se bodo pa kot Jelcy zadnjič jezili name Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

4. maj 2006 19:23

Jernej jaz imam amis.net, pa mi vse dela normalno (vsaj kar se kulslo tiče). Res pa je, da so na Amisu totalno zabiti, neprijazni in da nimajo pojma kako pomagati nam, strankam. Ves čas imam probleme s povezavami. Vsak mesec se mi zgodi, da mi internet kakšen dan ne deluje, potem pa jim zamorim, jih klicarim ob 6ih zjutraj in potem pošljejo k meni nekoga s Telekoma (na katerega pa je treba čakati kak dan). In ko ta s Telekoma pride vedno znova ugotovi, da je problem pri Amisu, čeprav mi oni trdijo, da je problem pri Telekomu. V glavnem- cela zmešnjava in še zdaj vem samo to, da en prelaga obveznosti na drugega, kje dejansko pa so problemi, še zdaj ne vem. Lep dan vam želim

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

4. maj 2006 20:13

V službi imamo amis.net in ne nimam dostopa do kulinarike, sem probala na vse načine. Doma je vse v redu. Suzi

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

4. maj 2006 20:33

Kaj res Suzana? Zanimivo- jaz nimam problemov pri dostopu do Kulinarike. Lep dan vam želim

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. maj 2006 20:38

Odgovor na moj dopis Amisu: > Urejeno. > Amis.net Moje ponovno pismo: Žal še vedno ne deluje. Tudi drugi uporabniki se pritožujejo. Ravno zdaj je eden na naš forum napisal, da v službi nima dostopa do www.kulinarika.net, doma pa ima, ker ima drugega ponudnika. Odprl sem novo poddomeno pred 7 dnevi za take primere in sicer www3.kulinarika.net, ki je prej ni bilo, tako da bi se morala osvežiti. Žal je vaš primarni DNS ne spozna. Kot da je ostal nekje v lanskem letu vaš DNS. Morda vam lokalno deluje, ne trdim da ne, ampak od zunaj ima vaš strežnik prastare podatke. Vse uporabnike bom na starem strežniku napotil na vaše telefonske številke, naj urejajo to, jaz nimam več energije. Ena uporabnica je po mojih navodilih spremenila primarni in sekundarni strežnik v Arnesove in ji zdaj naša spletna stran spet dela. Nekateri so mi rekli, da se bodo odjavili iz vašega omrežja, če ne morete zrihtati zadeve. S spoštovanjem Jernej Pečjak Urednik kulinarika.net Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. maj 2006 20:38

rozanec je napisal/a:
Kaj res Suzana? Zanimivo- jaz nimam problemov pri dostopu do Kulinarike. Lep dan vam želim
Potem verjetno nimaš Amisovih DNS strežnikov v nastavitvah. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

4. maj 2006 20:45

Ja to je pa to Jernej- jaz in računalnik sva dva pojma. Rada bi pomagala, pa mislim, da nisem pravi naslov. Važno, da mi dela Vsaj zaenkrat. Lep dan vam želim

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti