Mislim, da je skrajni čas, da si še enkrat pregledamo tole.
jade
Malo za spoščanje živcev ;)
http://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/girl_power.
Lep dan in veliko se smejte 
haha
ortoka se režita in pravita, da se mi je že čisto zmešalo.
Kyara
Klikajte, pa boste videli v čem je štos
http://www.igre123.com/zabavne-igre/igre-walkman-mus
Lep dan in veliko se smejte 
Tale ideja pa sploh ni slaba http://www.dumpthelink.com/index.php?news=more&id=2398&t
Lep dan in veliko se smejte 
Pa res, rozanec! Jaz imam zmeraj veliko majic za zlagat ...
Blanchy
A ne Blanchy, zdaj bo šlo pa hitreje
Lep dan in veliko se smejte 
http://www.youtube.com/watch?v=00nhKwv4M5Q
Vredno ogleda! Še posebej, če se kdaj počutite pod pritiskom, ker ne izgledate tako, kot dekleta na reklamnih plakatih!
LP,
piščanec
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
