Nola !
Zakaj živite od turizma ,če ne marate turistov...napodite jih in nikoli več ne bodo prišli....
lp goga

Burger s Kraljevo fit štručko
| nola je napisal/a: |
| mammamia, Prav nobeden te ne žali. Sama 2000 in večkrat razkladaš vse o svoji družini, sebi, otrocih in svojih žlezah. nola |
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Burger s Kraljevo fit štručko

Svaljki v curry omaki z ohrovtom