Jagode s čokolado

marko hren  

član od: 3.4.2006

sporočila: 2

tema odprta - 3. apr 2006 19:22 | ogledi: 5.059 | odgovori: 10

Živjo

Nujno potrebujem nekoga, ki bi mi pripravil cca 120 vrtnih jagod s čokolado za v soboto okrog 14h. Najraje bi, da je jagoda potopljena najprej v belo in potem še malo krajše v rjavo-črno čokolado. Tako se bo videlo obe barvi - sicep pa bi kulinarični friki to veste bolje od mene.

Moja ima namreč v soboto 40 let in bi te jagode rad postavil pri vhodu v restavraciujo in si jih bodo gostje lahko vzemali ob aperitivu.

Če je kdo pripravljen to postorit zame naj mi pošlje sms na 051 30 61 91 - napišite tudi ceno.

marko hren

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. apr 2006 20:45

Zakaj pa se za to ne zmeniš v restavraciji, kjer bo sprejem? Oni ja to obvladajo. Predvsem pa - od kod si? Iz Kranja, Kopra, Celja, Maribora, Krškega, ZAgorja Jesenic, Murske Sobote? Mamamia mamamia

marko hren  

član od: 3.4.2006

sporočila: 2

3. apr 2006 21:52

Živjo MAMAMIA Tukaj Marko iz PLESNEGA MESTA. V tej kmečki gostilni nimajo kaj preveč izkušenj s tem in so me mal debel gledal. Eno ponudbo sicer že imam in čakam še kakšno. Rad pa bi lepe, dobre in zdrave (ne gnile) jagode in lepo pomočene v čokolado - če se tko temu reče. Sem pa iz Ljubljane in pridem iskat kamorkoli v bljižni okolici al pa plačam kakšen cekin tud za dostavo. LP marko hren Sporočilo je spremenil(a) marko hren dne 03. apr 2006 21:52:39

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. apr 2006 11:20

Jaz ti ne upam ponudit svoje pomoči, ker tega še nikdar nisem delala. Me pa mika zamisel, ni kaj! Sam pa ne bi poskusil tega naredit? Bi s tem še kaknček ljubezni vdihnil vsaki posamični jagodi. Mamamia mamamia

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

4. apr 2006 11:59

Jaz bi ti to naredila ,saj je čisto enostavno -sem jih že delala za na jagodno torto kot okras ,ampak da bi se vozil iz Lubljane v M. Soboto ,ta bi pa bila res huda .Zoorganiziraj nekaj kolegic pa bo delo hitro opravljeno.Jagodo namočiš v belo čokolado ,počakaš da se strdi in potem po želji spet namakaš v temno čokolado ali pa s čokolado samo popišeš belo čokolado ,ali se pa sproti slaščičarsko sproščaš........... Lepo zabavo vam želim! Marta

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

4. apr 2006 12:18

marko, bravo, dobiš čisto 10. Za idejo in za trud.... blagor tvoji dragi. mimika

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8700

4. apr 2006 13:17

Pred leti sem namakala jagode v čokolado (samo v temno), ni jih pa bilo 120 komadov, temveč nekaj manj. Čokolado sem stopila, jagode očistila in vsako nabodla na zobotrebec ter pomokala v čokolado. Zlagala sem pa na rešetko oz. mrežo iz pečice, da so se posušile. Šle so kot po maslu. Pozdravček!

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

4. apr 2006 13:46

Mislim,da bi jih lahko naredila prav tako kakor banane v čokoladi.Napičiš jagodo na zobotrebec in pomočiš v belo ali navadno čoikolado.Če jih pomočiš v belo -na vrhu kapneš malo rjave čokolade,da se razljie v marmorni vzorec.Jagode lahko napičiš v stiropor,da se lepo posušijo.Bananini koščki pridejo krasni,tudi jagode bodo po moje čudovite. Se pa grebe ta Marko pri svoji dragi! jesen

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

4. apr 2006 16:54

Obrni se na mojstra Goljata. Mail: kulinarika.goljat @siol.net lp Vesna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. apr 2006 21:47

Namesto zobotrebca zapičiš v jagodo tiste zobotrebce z dežničkom ali pisanim papirnatim perjem, ali pa plastične zobotrebce različnih barv, z okraskom na vrhu. Tudi če bi Marko jagode sam naredil, ne bi to trajalo veliko časa. Kaj pa je stalit malo čokolade in noter namočit jagode, sušijo se tako same. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti