Ob receptu - uteži, kaj pa še okvirna cena?

tema je zaklenjena

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

3. apr 2006 13:49

Popolnoma se strinjam z Rebeko, kar se tiče prvoaprilske... Saj veš, koliko stane moka, pa jajca, pa kila sladkorja. In če se ti zdi res pomembno, koliko stane biskvit, ki bi ga recimo spekla, si pač zračunaj. Meni osebno se zdi ideja čudna. Koliko stane ščepec soli? jasna

bela  

član od: 2.12.2005

sporočila: 91

3. apr 2006 14:10

Predlog se mi zdi morda težje izvedljiv (oz. tako, kot je namignila mamamia - zapis v opombe), no, vseeno spoštujem in podpiram nove ideje. bela

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

3. apr 2006 19:47

tanja.g ni razmišlajla slabo.Ampak nasprotno.Veliko,zelo veliko je ljudi,ki bi marsikaj dali za sladico,ki bi bila zelo,zelo poceni.Zato se mi začudenje in zmrdovanje rebeke in in jasne1 zdi skrajno neokusno in nerazumljivo.Kaj ne vidita okrog sebe ljudi,ki so potrebni koščka torte.Je ne morejo speči zaradi 100 in enega vzroka. Tehnično je res težko izvedljivo(mamamia je imela res dober namen in predlog),kot je rekel Jernej,zato tudi sprejemljivo,Tanja.g je pač poskusila in razmišljala človeško. jasna1,tudi ščepec soli je zelo zelo pomemben.Se čudim,da je svet takšen Hvala bogu,tu na forumu je še veliko ljudi,ki so normalnega mišljenja,za tisto peščico,ki vidi samo svojo ri.....,bom rekla zlobno;naj vam kdaj zmanka soli. vemves

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

3. apr 2006 20:57

Veš kaj, vemves... Tole si me pa grdo napadla. Nisem mislila čisto nič slabega, in žal mi je, če je tako izpadlo. Zdelo se mi je pač čudno. In to nima s pomanjkanjem nobene veze, nehaj dramatizirati. In želim tu, da ti ne bi nikoli zmanjkalo soli. In ne želim se prepirati. Lep pozdrav! jasna

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

3. apr 2006 21:13

Tudi jaz nisem hotela nikogar užaliti, vendar se mi zdi to neizvedljivo. Vseh nadaljnih komentarjev se bom v tej temi vzdržala, ker se mi zdi da je šlo že vse skupaj predaleč in se ne želim prepirati Pa brez zamere Rebeka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. apr 2006 21:24

Dekleta, ne se prepirati o nečem, česar (vsaj v dogledni prihodnosti) ne bo... Zakaj ne: 1. Jernej je 100% okupiran z življenjsko pomembnimi rečmi v zvezi s Kulinarika.net 2. Toliko je drugih stvari, ki jih je bolj pomembno in bolj nujno narediti 3. Idejo podpiram, a je zaenkrat preveč odprtih vprašanj, kako voditi te cene, kako jih vzdrževati itd. Tako da tega zaenkrat in za dvakrat tega ne bo. A nikoli ne bom rekel nikoli Brez zamere. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti