Materinski dan

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

26. mar 2006 11:23

Ivi je mogoče tale: mama je prvi klic mama je zadnji glas kruh in luč ki osrečuje nas vsaka mama je prava mama dana za srečo in veselje prava in ena sama Če ni mi sporoči ti popoldan poiščem še katero drugo LP jelcy jelcy

Ivi  

član od: 17.6.2005

sporočila: 31

26. mar 2006 13:01

Pozdravljena jelcy. Sedaj sem pa čisto zmedena. Še sama ne vem, ali je prava ali ne, ker znam samo ta refren, ki sem ga napisala. Če imaš še kakšno o mamah v rezervi, bom zelo vesela. Kar napiši jo. Lp Ivi

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

26. mar 2006 13:27

Kdor je nima, ni rojen. Takšen najbrž ni noben. Če si človek,maček,miš, le ob mami preživiš. Mamica mi da ime, prvo pravljico pove; Z energijami srca me spodbuja in crklja. Mamica mi razloži, kaj je dobro in kaj ni, da od daleč prepoznam pravo pot,kjer hodim sam. Lp Balu balu

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

26. mar 2006 15:00

Boris Kopitar:Mama je ena sama Oče je v otroštvu že rekel mi, da brez dela pridnega kruha ni. Mama pa mi dala je nasvet: bodi sam in dan za dnem zmeraj mož pošten. Mama je ena sama,svet z njo se začne, kakor zemlja je ki cvet rodi. Mama je ena sama,luč sredi teme, ki obsije vse svoje ljudi. Rekli so prijatelji večkrat mi, le okrog denarja se svet vrti. Mama me pogledala je v oči, rekla je:bogastvo ti srečo stran spodi. Mama je ena sama..... Sem odrastel v moža zrelega, skupaj z drago pred oltar sva odšla. Mama dala mi v slovo je roko, od srca želela mi:bodi srečen z njo. Mama je ena sama.... Bernarda Sporočilo je spremenil(a) terlikar 1 dne 26. mar 2006 15:01:50

Ivi  

član od: 17.6.2005

sporočila: 31

26. mar 2006 23:42

Iz srca se vam vsem zahvaljujem za napisane pesmi o mamah. Hvala Jelcy, Balu, Bernardi. Da boste bolje razumeli mojo željo po verzih, vam namenjam v pogled mojo internetno stran. To je moje veselje, balzam za krhko dušo in verzi sodijo zraven, kadar pišem mamam. http://users.volja.net/ivigolcar/ Morda komu pride prav tale moja stran, ga pripravi za ustvarjanje. Hvala za vse Ivi

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

26. mar 2006 23:56

Ivi na zasebni pošti te čaka še en lep verz. čao Sporočilo je spremenil(a) jelcy dne 27. mar 2006 00:04:55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti