Katerega gospodinjskega opravila ne marate?

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

24. maj 2006 19:07

likanje, pomivanje gore posode in shopingiranja. Kuham rada, umažem še več, posoda pa čaka...skoraj dokler je spet ne potrebujem:) likanje pa ista pesem, probam čim bolj lepo obesit da se ečina kar zloži, so pa kake majice ki so deformirane in podobne zadeve s katerimi zavlečujem do metrskega kupa in moje slabosti. Shopping pa predvsem zaradi praznenja denarnice in gužve, zato btc odpade, ni živcev! p, m

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

24. maj 2006 19:24

noro rada ustvarjam v kuhinji, ampak pospravljanje veverica

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

24. maj 2006 19:54

Ne maram, da se kdo vtika v moje zadeve Vse gospodinjske posle rada opravljam, tudi likanje in pranje posode, ampak - kaj, ko moj dragi želi prispevati pri vsem svoj delež LP Vrana

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

24. maj 2006 20:02

Vrana, se ti to slučajno pritožuješ ker hoče tvoj dragi pospravljat Upam, da sem narobe razumela... Lp, Tina

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

24. maj 2006 20:48

Sovražim likanje,pranje oken to pa zato ker ko jaz pomijem okna je potem definitivno dež.Sovražim pa še obešanje zaves.Posodo pomije namesto mene pomivalec tako da sem se tega dala rešila.Skratka ničesar ne obožujem preveč.Rada pa kaj spečem in skuham. LP mamazeljka

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

24. maj 2006 23:02

Sovražim sesalec! Ne sovražim pa pranja posode, pomivanja oken in tal-ker to počne moj dragi,ha,ha,ha. Drugače bi rekla, da sovražim to. Obožujem pa vonj mokrega,pravkar opranega perila,-potem pa po mojem sistemu to obešam; pa uživam, ko likam...tega pa mu ne prepustim.Ali pa čiščenja kopalnice ali otroške sobe.Pa tudi kuham in pečem z užitkom. Mamazeljka, moj dragi opere tudi zavese in jih obesi. Se včasih pošalim, da mu je verjetno po pomoti zrasel tisti del, ki loči moški spol od ženskega. monro

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

25. maj 2006 7:51

Likanje !

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

25. maj 2006 8:49

Vrana...če svojega dragega tudi "rentaš"....ključ je pod predpražnikom...prideta lahko tudi oba , likalna miza je v spalnici za vrati, likalnik pa zraven nje na tleh. - v hladilniku. na balkonu ni treba zaliti, jih je že dež. Ognjič

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

25. maj 2006 12:12

Moje drage gospodinje zaupajte recept, kako ste svoje drade može prepričale, da vam pomagajo pri gospodinjstvu. Za mojega je že pospraviti krožnik z mize v lijak prehuda naloga. Od kuhanja pa zna samo kavo skuhat in inč drugega. Lep pozdrav zinka

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

25. maj 2006 12:33

Terezija, moj se kar sam zraven sili. Mi gre včasih pošteno pošteno na živce, ko se mi pod nogami v kuhinji valja Priznam pa, da mi ZELOOOOO paše, ker med vikendi po kosilu vedno pospravi on. Jaz medtem prebavljam na kavču in čakam, da mi skuha kavico Pozdravček, zvitorepka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti