Na pomoč! - pečica

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

12. jan 2009 14:37

Stasy, če je pečic od Korone imam jaz stara navodila, kjer so označene številke in koliko stopinj pomeni katera številka pa mi piš na zs. lp reza

NNATALIJA  

član od: 2.9.2003

sporočila: 141

12. jan 2009 15:20

Jaz pa kupujem novo pečico. Pogledam na net, kaj obstaja...in res zmedeno gledam, kaj bi vzela. Mi lahko kaj svetujete? Kakšnih posebnih zahtev nimam, všeč mi je da ni gumbov ven- lažje je čistiti. Pa tudi glede čiščenja- obstajajo samočistilne, to mi je všeč. Zdaj mam "šporget" star čez 20 let...pečica tudi na 11 stopenj in med 7 in 8 je narisana zvezdica. V začetku sem večino pekla na zvezdici in malo čez. Zdej pa vem, da lahko uporabim tudi 10tko ;))))

STASY  

član od: 24.2.2007

sporočila: 48

12. jan 2009 16:53

Hvala punce za pomoč. Terezija pečica je od Gorenja, več ti pa ne znam povedat. Ker je prišla skupaj z kuhinjo, in nikjer ne piše kaj več. Navodil pa tud ni zraven na žalost. STASY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti