Otroški žur

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

tema odprta - 10. mar 2006 13:53 | ogledi: 1.867 | odgovori: 5

Ali imate kakšno idejo za prigrizke za otroško rojstnodnevno zabavo.Stari bodo od 5-10 let.Pizza kruhke sem že lani, sedaj bi pa še kaj drugega probala.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. mar 2006 14:02

Hm, kaj pa če pripraviš toast, izrezan v različne oblike, pa zraven različne oblike sira, salame, paprike, redkvice, pa naj si vsak sam sestavi kruhek? Naj ustvarjajo like na kruh,,, Ali pa jim pripraviš vse za hamburgerje, pa si samo kombinirajo, kaj bo kdo imel kot dodatek, potem jim jih v pečici le segreješ? Saj vem, ni ravno zgled zdrave prehrane, a pri otrocih je vsaj na rojstnih dnevih morda dovoljeno malo pogledat skozi prste. Mi smo našim priprivljali tud panirane in potem ocvrte paličice iz piščančjih ali puranjih filejev, včasih tudi mini dunajske, saj se oboje lahko je tudi hladno, ali pa kupiš piščančje medaljone (imaš tudi takšne s sirom) in jim jih ocvreš. Ali pa ribje paličice, skupaj s pomfritom lahko vse pečeš tudi v pečici, da se ravno ne cedi maščoba z vseh koncev in krajev. MAmamia mamamia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

10. mar 2006 14:10

Mini slani mafini, milijon variant, da se za vsakega kaj najde, ne paca se po stanovanju, ker ni krem in sendvičev, ki razpadajo, dobri so in poceni. Pa lepo se jih da naložit na pladenj in dobro zgledajo, ne da bi se kaj veliko okoli tega trudila... pa kake mini žemljice, lahko v obliki živali, recimo in posute s kakimi semeni:) ali pa mini bureke, otroci jih bojo sigurno meli radi!:) (recept je v bazi, njami, preverjeno:) Pa eno vedro z vodo jim daj in vajo daj razno sadje, (lahko narezano na majhne koške glede na starost) pa da ga morajo z usti lovit, z rokami se ne smejo dotaknit. Je veselo in še nekaj zdravega pojejo:) Veri

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

10. mar 2006 14:56

najlepša hvala za ideje. breda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti