Kaj pripraviti za rojstni dan

urskac  

član od: 27.2.2006

sporočila: 85

tema odprta - 9. mar 2006 7:29 | ogledi: 12.269 | odgovori: 44

Pozdravljeni vsi skupaj!

Ta vikend pripravljam rojstnodnevno zabavo, in sicer v petek so vabljeni moji prijatelji, v soboto sorodniki in v nedeljo starši, tašča in tast ter stari starši! Ali mi lahko pomagate oz. svetujete kaj naj pripravim? Povem pa vam, da ravno kuhala ne bi, ker bo to preveč ljudi. Sem mislila pripraviti manjše prigrizke, pa rabim ideje kakšni naj bodo ti prigrizki.

Hvala za pomoč!

sonček

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

9. mar 2006 8:44

Tale naša jade najde vse Lep dan vam želim

urskac  

član od: 27.2.2006

sporočila: 85

9. mar 2006 9:26

Jade, hvala za pomoč! sonček

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. mar 2006 9:33

Zdaj sem brskala po kulinariki pa sem prišla na idejo _ kaj pa če kupiš že gotovo zmes za princeske in jih namesto s sladko kremo napolniš z slanim nadevom? Narediš take čisto majčkene, za grižljajček, nadev pa iz mešanice skute, zelišč, dodaš sesekljano šunko, kapre, olive ali nekaj pač...Mamamia mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. mar 2006 13:39

Če mi zaupaš svoj email ti lahko pošljem recepte Goljatovega finger fooda, Zelo uporabne zadeve ki jih lahko pripraviš že kak dan prej. lp Vesna

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. mar 2006 13:42

Je treba malo izkoristit plus paket, če ga že imam. jade

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

9. mar 2006 14:49

Nekaj mojih predlogov: POLNJENE FRANCOSKE ŠTRUČKE POHANI ŠAMPINJONČKI MESNE RAFAELO KROGLICE: 2 kosa piščančjega belega mesa, 20 dag feta sira, 4 kisle kumarice, 1 žlica majoneze, 1 žlica kisle smetane. Belo meso skuhaj v slani vodi. Pusti naj se odcedi in zmelji v rezalniku ali na drobno nareži. Dodaj feta sir, drobno narezane kisle kumarice, majonezo in kislo smetano. Zmes dobro zmešaj in oblikuj kroglice, ki jih povaljaj v naribanem siru, naribanem korenčku, sezamu ali peteršilju. KOCKICE IZ FETA SIRA: Feta sir nareži na kockice 2 x 2 cm, vsako kocko nabodi na zobotrebec, pomokaj v jajca in v moko. Namesto moke lahko tudi v drobtine ali mlete orehe. Na hitro prepraži v maščobi. KROGLICE NA KREKERJIH: 20 dag philadelphia sira, 10 dag ribanega gouda sira skupaj zmešaj. Dodaj narezani peteršilj, 1 žlico mletih orehov, poper ter sol. Premešaj in delaj kroglice, vsako kroglico daj na kolut krekerja. MIMOZA SOLATA: 20 dag naribanega kuhanega krompirja, 20 dag naribanega sira, 20 dag naribane šunke, 6 naribanih kuhanih jajc, 20 dag kisle smetane in majoneze Na krožnik zlagaj po vrsti kuhan krompir, sir, šunka, jajca - vsako vrsto premaži s kislo smetano in majonezo. Na koncu vse še enkrat premaži s smetano in majonezo, po vrhu pa naribaj kuhana jajca (okrog beljak, v sredi v krogu pa rumenjak). Uspešno pripravo - pozdravček!

urskac  

član od: 27.2.2006

sporočila: 85

9. mar 2006 15:10

Se zahvaljujem vsem za pomoč! Je bila zelo dobrodošla! Nisem si mislila, da bo toliko idej in odgovorov! Super! Lep pozdrav vsem! sonček

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

9. mar 2006 17:26

Reca lepo lepo te prosim če mi lahko pošlješ recepte.Se mi v kratkem obeta pogostitev za 60 ljudi(hladno-topli bife)pa vneto zbiram ideje. Seveda pa nimam nič proti če mi še kdo drug posreduje svoje predloge. Bernarda

Anera L.  

član od: 7.12.2001

sporočila: 82

9. mar 2006 19:23

Reca, prosim, še meni pošlješ recepte na mail... LP Anera Longin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti