Iščem službo

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

tema odprta - 30. jan 2006 14:39 | ogledi: 3.027 | odgovori: 5

Ojla!

Vem, da se tema ne nanaša na kulinariko. Se opravičjem.

Ker gre podjetju v katerem delam vedno bolj slabo, si moram poiskati novo službo. Sem diplomirana ekonomistka. Imam izkušnje v računovodstvu. Delovno mesto v trenutni firmi je pomočnica računovodje.

Če bi slučajno kdo vedel za primerno službo v okolici Ljubljane ali Kranja se priporočam.

Hvala za morebitne informacije.

Maja

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

30. jan 2006 16:00

Prebiraj uradni list. Tam se marsikaj najde. Sonja

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

30. jan 2006 16:07

poglej sobotno delo, en ogla je ravno za to, kar iščeš. Lp in srečno pri iskanju tjas

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

30. jan 2006 16:10

Enako kot v zgornjem linku, na zavodu za zapolsovanje je ob torkih v delu. jade

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

16. feb 2006 15:46

Hojla! Najprej, ne metat puške v koruzo! Meni se je to zgodilo pred mnooogimi leti in sem bila čisto obupana, ker takrat še nisem vedela, koliko stvari je v življenju, ki ti sicer ne prinesejo zaslužka, prinesejo pa zadoščenje in notranje zadovoljstvo. Sama sem se posvetila materinstvu in vzgoji in ugotovila, da je pravzaprav v tem moje življenjsko poslanstvo in ne v umetnosti. Sem namreč kiparka. In diploma mi prav nič ne pomaga do zaposlitve. Menim, da se boš lažje soočala s situacijo, če boš v stalnem dialogu z okolico, zlasti s partnerjem. Gotovo boš prav kmalu na pravem mestu v pravem trenutku........ Saj vsi držimo pesti, a ne? LP Vrana Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti