Palični mešalnik

lila  

član od: 31.8.2001

sporočila: 78

tema odprta - 26. jan 2006 22:06 | ogledi: 1.985 | odgovori: 6

Saj vem, da je to tako simpl zadeva, da je skoraj škoda besed zanjo, pa vendar imam pred nakupom čisto navadnega paličnega mešalnika nekaj zahtev, poleg tega da je zmogljiv in da ima kovinsko mešalo.

Rada bi stojalo zanj pritrdila na steno, zato da je vedno pri roki, ker pa mi gredo žice po pultu precej na živce, bi rada, da ima zvito (raztegljivo- tako kot imajo telefonske slušalke) priključno električno žico, ali pa da je na akumulatorsko polnjenje, torej brezžični (tako kot mini sesalci).

Morda kdo ve ali obstaja tak, kje bi ga dobila in katere znamke?

Lili

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

27. jan 2006 7:45

Uau! A se mogoče komu svita, koliko tale igračka stane in kje ga prodajajo, na tem linku namreč ne najdem teh podatkov. Sem preveč površno iskala? tjas

lila  

član od: 31.8.2001

sporočila: 78

27. jan 2006 8:16

Escada, tole bi definitivno bilo to! Na tem linku res ni prav nobenih podatkov, telefonske številke.... Občutek imam, da tile prodajajo na predstavitvah. Če kaj najdem Tjas, ti sporočim! Lili

lila  

član od: 31.8.2001

sporočila: 78

27. jan 2006 8:23

Evo, je že Lijana našla. Sem oddala mail in čakam na odgovor. Lili

lila  

član od: 31.8.2001

sporočila: 78

27. jan 2006 9:59

Takole: izvedela sem, da se cene gibljejo glede na model od 28000-43000. Poslali mi bodo CD s predstavitvijo modelov, potem pa naprej. Dragooooooo!, je pa najbrž dobr! Lili

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti