Električne zobne ščetke

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

24. jan 2006 12:44

Midva s fantom imava sonicare že leto in pol. Z njo sva zelo zadovoljna, moja zobozdravnica pa tudi, ker nima z mano nobenega dela. Uporabljati jo je potrebno po navodilih in pa redno menjati ščetkem na 6 mesecev. Začetna investicija je sicer velika, ampak po najinih izkušnjah se izplača. Sicer sva jo midva kupila v Nemčiji, kjer sva za ju dobila za 30% ceneje... Vsekakor priporočam! lp, Marija

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. jan 2006 12:44

Meni je električna zobna ščetka super in nikoli ne bi več vzela nazaj navadne. Če se le da, jo vlačiva s sabo tudi na potovanja, izlete...

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

24. jan 2006 12:44

Jaz imam Philipsovo ščetko s katero sem zelo zadovoljna, ampak če bi še enkrat kupovala, bi raje izbrala kombinacijo ščetke in prhe. Imela sem možnost preizkusa zobne prhe in sem totalno navdušena. Malo sem bila skeptična, ker imam občutljive dlesni, ampak sem hitro ugotovila, da je super ravno v tem primeru... Lp, Tina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. jan 2006 14:06

Nemške spletne strani sem pa tudi jaz že pogledala, ista stvar stane tam od 100 evrov dalje, pri nas pa najcenejša 141 evrov. Mene zanima še ena stvar, ko proizvajalec neha delati serijo, a potem lahko še kupujem nastavke ali moram začeti spet v nuli??? Moji zobje in čeljust so očitno osnova mojega zdravja, ker samo en problem v ustih, pa sem bolna. Čeljust sem pa tudi že imela zlomljeno. Zdaj mi je zobozdravnica svetovala še Curaprox (švicarska firma) namesto zobne nitke, katero sem morala najprej naročati preko luže, ker mi tu nobena ni ustrezala. In s temi Curaprox ščetkami sem naravnost zadovoljna. Priporočam vsem po vrsti. Loni Makaroni

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

24. jan 2006 14:16

Loni je napisal/a:
Mene zanima še ena stvar, ko proizvajalec neha delati serijo, a potem lahko še kupujem nastavke ali moram začeti spet v nuli???
Na slovenskih spletnih straneh uvoznik navaja, da se zagotavljajo nastavki še vsaj 6 let. lp, Marija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. jan 2006 14:46

Kaj za eno serijo pa imata? Vse je Elite 7000 in še nekaj? Saj ne vem, kje naj bi začela... Loni Makaroni

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

24. jan 2006 15:10

Najina je elite 7***, ne vem točno, bom pogledala doma. V bistvu so variacije na temo, vem da je vmes za najino prišla še ena nova serija 7***, malce drugače oblikovana (način delovanja je isti pa tudi funkcije), pa na netu vidim da je tudi že 8800 zunaj. Boš kupila pri nas ali v tujini? lp, Marija

ddarinka  

član od: 9.12.2004

sporočila: 158

24. jan 2006 17:02

Pri nas imamo kombinacijo prhe in ščetk BRAUN Oral-B Professional Care 8500 (na sliki na naslovu, ki ga je navedla Loni). Ni ravno poceni, a je res odlična. Dokupila sem še nastavek za medzobne prostore, sicer pa naj z nastavki ne bi bil problem, ker so menda kompatibilni vsi nastavki za Oralove električne zobne krtačke. To je že naš tretji zobni center, pred tem smo imeli Rowento, ki še dela in tudi nastavki se dobijo, le vodni kamen se je zelo hitro nabiral v posodi za vodo. Glede na to, da smo jo imeli 10 let, sem se zlahka odločila za novo, lepšo in kvalitetnejšo. ddarinka

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

24. jan 2006 18:55

Midva imamava Braun oral -B(plak control 3D action, 2 hitrosti in timer-2minuti) in sva zelo zadovoljna. Tudi vlačiva ščetko na potovanja. Nikoli več ne bi kupila navadne ščetke,PA tudi obiski pri zobozdravniku so se zmanjšali(prej imela velike probleme z zobmi, sem bila dvakrat na teden pri zobozdravniku). Edino nastavki so precej dragi, jaz menjam nastavek enkrat na mesec!

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

24. jan 2006 23:05

Poskusila sem obe ščetki - Oral B in Sonicare; številk ne vem več, v obeh primerih nekako "predzadnji" model. Obe sta super, bistveno boljši kot ročna ščetka. Zdi se mi, da Oral B bolje "spolira" zobe (odstrani kamen), Sonicare pa je nežnejša do dlesni in bolje očisti medzobne prostore. Z nastavki zaenkrat ni problema; na Oral B gre katerikoli, Sonicare pa je pri najnovejšem modelu drugačen, vendar se stari še dobijo. Obe sta v redu! JasnaV

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti