2. srečanje kulinarične slovenije

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

8. mar 2006 16:14

Zelo duhovito vabilo! riba-ribica

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

9. mar 2006 8:51

Pa direktno tudi! Tista o "šparovni" mi je všeč. Lp Dolores Sporočilo je spremenil(a) Dolores dne 09. mar 2006 08:52:12

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

21. mar 2006 11:10

Čisto mimogrede. Mogoče sem kje zgrešila, vendar pa nisem uspela zaslediti, zakaj nas je Julia pustila na cedilu. Ja, tko pač je. Zbujenih skomin se ne da kar tako pozabiti. Pa brez zamere. Lp Dolores

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. mar 2006 11:17

Jaz bi tudi šla s kulinarično druščino na Irsko...No, morda pa se na srečanju v Peklu 20. maja dogovorimo in si sami organiziramo kakšen izletek. Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. mar 2006 17:46

Kot že vsi veste, smo se imeli zelo lepo. Tudi zaradi izredno prijaznega osebja v Gostišču Trojane. Matjaž je dal idejo in ogrodje zahvale, dodelala sem jo jaz in jo pošiljam na Trojane(jutri gre s pošto, pa tudi po e-poti). Zdi se mi, da bi bilo prav, da jo objavim tudi tule. Manjkal bo sicer niz 15 kuharčkov, ki smo jih imeli za razpoznavne znake. No, tule je tekstovni del: Spoštovano osebje Gostišča Trojane! V soboto, 11. marca 2006, smo imeli pri vas srečanje člani Kulinarične Slovenije. Navkljub dolgi zimi in slabim vremenskim razmeram smo se srečali stari in mladi obeh spolov, ki nas druži veselje do kuhalnice in vsega, kar je povezano s kulinariko. S stiki preko forumov in klepetalnice na spletni strani www.kulinarika.si smo postali dobri virtualni znanci, pravzaprav prijatelji. Že lansko leto je bilo organizirano prvo srečanje »v živo«, na Štajerskem koncu, za 2. srečanje pa ste nas več kot prijazno in gostoljubno gostili vi. Doma smo iz raznih koncev naše domovine. Nekateri smo bili pri vas prvič, drugi pa smo že bili vaši gostje. Navdušeni smo bili nad prijaznim sprejemom in vašo postrežbo. V tisti posebni sobi, z razgledom na Zasavsko hribovje, ki ga je tisti dan oblivalo zimsko sonce, nam je 5 ur druženja minilo kot blisk. Ob vaših dobrih krofih in drugih sladicah smo nazdravili s cvičkom našega člana Matjaža. Nepozabno srečanje smo zaključili z željo, da se čimprej spet srečamo, domačim pa smo seveda kot odpustek s poti nesli krofe. Zahvaljujemo se vam za vašo prijaznost in vam želimo še veliko obiskovalcev, ki bodo ponesli vaše dobro ime še tistim, ki še niso bili pri vas. Tudi mi se še zagotovo vrnemo k vam. Udeleženke in udeleženci srečanja: vrana, dolores, ligojna, mcmaja, romanad, santina, zima, veri, tejča, reca, lidka, skalarica, elaphus, pegasti, rimljanka in matjaž Iz različnih krajev, 21. marec, 2006 rimljanka Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 22. mar 2006 18:22:50

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

22. mar 2006 18:03

U, mene niste podpisali, pa sem kup krofov odnesla v Ljubljano... Pa še ultra lepo sem se imela v vaši družbi in njihovi postrežbi... Pozdravček! Vrana

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. mar 2006 18:21

Oprosti, pozabila sem nate, pa sem preštela, bom takoj dodala, na Trojane pa itak še nisem poslala, tudi tam bom popravila. A vidiš, kaj pride iz tega, ker nisva direktno niti besede izmenjali. Je bilo 5 ur pač premalo. rimljanka

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

22. mar 2006 18:57

Ni blema, če bi držalo tisto o kolcanju, ko nekdo misli nate, bi te pestile hude težave... Pa še marsikoga na kulslo ... Vrana

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

22. mar 2006 19:18

Draga Dolores, sprašuješ, zakaj nas je Julia pustila na cedilu. Čutim se dolžno, da vam pojasnim, zakaj ni prišlo do realizacije tega našega srečanja na Irskem. V mesecu januarju se je naša članica Julia selila, imela je tudi zdravstvene težave, pa tudi po vseh mogočih informacijah, ki smo jih pridno zbirali smo prišli do zaključka, da je to kar precejšen finančen zalogaj. Tako se je porodila misel (naše Dragičke), da bi se lahko dobili na Trojanah, kasneje pa tudi na kakšen pikniku, katerega bi se lahko udeležili vsi, ki bi si to želeli. Konec koncev si lahko izlet na Irsko organiziramo sami, torej tisti, ki bi hoteli tja, ne glede, ali se bo tega srečanja naša članica Julia udeležila ali ne. To je lahko tudi katera druga država, ne ravno Irska, so pa vedno problemi z datumi, enim odgovarja, drugim spet ne, pa stroški, ki ravno niso nizki in...... Blagor tistemu, ki bo kaj takega organiziral......... Midve z mamamio sva se kar namučile glede zbiranja informacij glede Irske in prišle do zaključka, da pa je naša mala Slovenija tako lepa, da imamo lahko vsak mesec srečanje Kulinarike, ki bo vsem dosegljivo, pa še spoznali bomo kraje naših članov, ki jih nekateri še nismo nikoli obiskali. Toliko iz moje strani! Galja

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

23. mar 2006 10:12

Rimljanka, kdo bi sodil, da si biologinja. Ob tvojih besedah me kar srh spreletava. To zahvalno pismo se mi zdi zelo lepa ideja, saj glede na to, da smo kar padli na Trojane, lahko osebje res pohvalimo, da je to tako strpno preneslo. Prav nobenega kompliciranja ni bilo, se pozna, da imajo neznanski promet in dan na dan vse sorte ljudi okoli sebe. Strinjam se, da je bilo druženje izjemno prijetno. Drži vse, kar je Galja napisala, pri meni so se samo skomine obudile, nič drugega. Slovenija je res en lep kos sveta. Mi naprimer, s prijatelji vsako novo leto obiščemo drug kraj Slovenije, tam dostojno v lastni režiji proslavimo začetek novega leta, si v tednu okrog novega leta privoščimo zanimive izlete po okolici, kakšen bazen, če je na voljo, izbrskamo vsemogoče zanimivosti kraja (otroci malo preklinjajo kamenje in veliko število slovenskih cerkva) in sploh se imamo fajn. Zakaj to pišem? Ker to počnemo že dvajset let, nikoli se ne ponavljamo, pa lahko rečem, da še vedno nismo pokrili Slovenije v celoti. Mene je najbolj navdušila Koroška (predel okrog Šentanela, pa Strojna, Libeliče). Na takšnem majhnem koščku zemlje takšna pestrost, to ni nikjer na svetu! Zato se tudi jaz strinjam z Galjo, da so nam pri druženju odprte široke in zelo pestre možnosti, sedaj, ko se je virtualnost prelevila v realnost in so z ekrana stopili živi ljudje, ki so realno še mnogo bolj zanimivi kot na papirju. Lepa hvala še enkrat vsem, ki ste omogočili ta druženja. Lp Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti