Pogrešana

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8712

tema odprta - 13. dec 2005 8:39 | ogledi: 2.420 | odgovori: 25

Če je mogoče kdo mene pogrešal - od petka se nisem oglasila - sem sedaj tukaj.

Na e-mailu me čaka pošta od Vilme in še od ene , prvo moram prebrati, kaj se je dogajalo te dni, potem bom zaživela.

Ne morete si predstavljati kakšna groza je to, ko ne moreš na KulSlo - o.k. sedaj je odpravljena napaka.

Pozdravček!

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. dec 2005 8:57

Dragička, a to pomeni, da sta že šla v investicijo in imata zdaj svoj računalnik? tjas

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. dec 2005 10:02

He, he, nam so včeraj vrli Telekomovci odklopili telefon. Ker hočemo hitrejši internet, me zanima, koliko časa bo trajalo... Loni Makaroni

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

13. dec 2005 10:03

Ja, res si kar poniknila. Sem že razmišljala, če si se zaposlila v pekarni V.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

13. dec 2005 10:06

Tudi jaz sem se spraševala, kje neki je dragička... Samo da si med nami. Je pa res kriza, kone moreš na Kulslo...Mamamia mamamia

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8712

13. dec 2005 10:13

Ženske, nič ni od tega. Ne zato, ker še nisva kupila računalnika... nisem zbolela... bila sem v službi, pred računalnikom... nisem pa mogla na KulSlo... ... Z A K A J? Zato, ker sem pred enim mesecem naročila naročniški paket, pozabila sem pa plačat... in mi je točno po enem mescu opozoril s tem, da me ni pustil na KulSlo. Kakšna groza, celi dan pred računalnikom, pa nisem mogla niti pokukat gor... Forumovci, obljubim, da se to ne bo več zgodilo. Vesel pozdravček

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

13. dec 2005 10:39

Jaz sem pa vesela,da si v službi,torej si zdrava,nič več bolniške vemves

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

13. dec 2005 10:49

dragička, jaz pa sem mislila, da si šla v izvidnico (na Irsko), ha, ha, malo heca, ja, meni tudi nekje v decembru poteče plusek, upam, da ga ne bom posračkala, ker,če ne bom mogla na KULSLO, potem bo KRIZA. Kar nekaj znank sem okužila s kulinariko, nekatere so bolj boječe in samo gledajo, raziskujejo in spremljajo kaj se tu dogaja, nekatere pa so zbrale pogum in se kar pridno javljajo(ha,ha), njihove boljše polovice me bodo zadrgnili, ali pa tudi ne, če bodo dobili kaj dobrega za pod zob! dragička, moja perkarna pa dela 100 na uro! Pri smeškotih pa pogrešam (kaj neki?) kolač kruha, ne? Trenutno smo obsedeni s črnimi bombetkami, posutimi s semeni! Pečica mi bo dala odpoved, revica! LP! Galja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8712

13. dec 2005 11:16

Galja, pri meni je veliko veliko sprememb... s tastarim sva spet sama... Ja, no, tako mora biti! Kruha nisem pekla že kakih 14 dni. Moram reči, da tudi malo pozabim. Od kar sem spet v službi, ja no, saj veš... doma sem ob 17... Jaz sem trenutno obsedena s peko piškotov... Od petka že moja pekarna dela 100-na uro. Tako, da imam kar razstavljeno: desko, tehtnico, valjar, peki-papir, pekače... Zaenkrat nič še ne pospravljam, saj naslednji dan nadaljujem. Ravno včeraj zvečer sem pekla "Orehove krapke" in to z dvojo maso. Danes bodo na vrsti "Lešnikove ploščice". Decembrski pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

13. dec 2005 11:25

Dragička, dobrodošla v klubu pozabljivih. Meni se je zgodilo enako, vpisala sem napačno številko na položnico za pluseka in potem sredi Afrike, ko sem kukala na Kulslo, ugotovila, da se kot mamamia ne morem prijavit, ker....No, po vrnitvi domov me je isto sporočilo še vedno čakalo, pa sem se prijavila pod drugim imenom (afrika), dokler ni Jernej uredil zadeve oziroma jaz plačala pravilno izpolnjene položnice. Sicer pa tudi pri meni deluje pekarna, škatle se počasi polnijo s piškoti, eni so celo trdi kot kamen, da ga brez kave nihče ne spravi po grlu...Čakajo pa mr še delo pri cimetovih zvezdicah...In kokosove bonbone z belo čoklado bom še naredila, pa nugatove kroglice z marcipanom tudi, ampak to tik pred prazniki... Pozdrav vsem, Mamamia mamamia

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

13. dec 2005 11:53

Mamamia, ne vem, morda sem spregledala, zanima me recept za nugatove kroglice z marcipanom. Mi lhako pomagaš? Hvala in lep pozdrav Dušanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti