Maček ,nujno !

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

1. jan 2006 15:32

V knjigi Zdravila iz božje lekarne piše, da dve žlici švedskih grenič, razredčenih z vodo ali čajem, zagotovo prežene mačka. Sicer pa, častna beseda, da se ga da krasno žurat tudi tako, da se ga ne napiješ. lp, Vanja vanjatajnsek

Mitek  

član od: 22.12.2005

sporočila: 3

2. jan 2006 12:14

ni ga čez kislo juhe! Lp, Mitek!

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

2. jan 2006 21:44

Ravno zdajle je na prvem programu ena oddaja o mačku. Neki ameriški strokovnjaki proučujejo kako deluje alkohol. Grem gledat.

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

22. dec 2006 8:57

Kako aktualna tema v tem času, saj mi je tako . Še sreča, da sem se spomnila, da sem enkrat o tem že prebirala in sem jo hitro poiskala. Včeraj zvečer dva kozarčka šampanjčka, malo črnega vinčka in maček, ne tiger je tu. Ne spomnim se, kdaj mi je bilo tako grozno. Bruhanje, driska, glavobol . Pa še toliko stvari imam danes za naredit. Prebrala sem vse. Začela sem z aspirinom, nato švedsko grenčico, sedaj še z magnezijem, pa banano sem si tudi pripravila, zaenkrat je še ne morem spravit vase. Mogoče malo kasneje. Bom poročala, ko bom bolj pri sebi . Sedaj pa samo še v vodoravni položaj mačka zdravit, vam pa čim lepši dan zvezdica55

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

22. dec 2006 9:33

vanjatajnsek je napisal/a:
V knjigi Zdravila iz božje lekarne piše, da dve žlici švedskih grenič, razredčenih z vodo ali čajem, zagotovo prežene mačka. Sicer pa, častna beseda, da se ga da krasno žurat tudi tako, da se ga ne napiješ. lp, Vanja vanjatajnsek
brava Vanja...berem o tej muci tukaj in se res sprasujem, kaj se nocete ali ne znate kontrolirati koliko alkota lahko spravite vase....???? kaj ni lepsega prijetno utrujen in dobre volje (od silnega smeha na zabavi), zaceti novi dan.....? ko pa pretiravas z pijaco me zanima o cem se potem pogovajate??? a ni skoda zastrupljati svoje telo z ogromno alkota??? pa ce se se kadi ... mora biit grozno.... ubogo clovesko telo......(pa brez zamere za moja razmisljanja pliss.... sicer pa tukaj pri nam( Emilija_>Romanja) tisti, ki ga radi mal prevec cuknejo pojejo kot antipasto olive....(nezasicene mascobe ki vsrkajo dobersen del alkota...) pa Srecno moji frendi ..... laurapazzini

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti