Hofer

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

16. dec 2005 7:40

V Sloveniji še nisem bila v nobenem Hoferju, sem pa hodila v Avstrijo-pa še danes grem če sem tam, pač določene stvari ki jih poznam vedno kupim, mislim pa takole- vozki z kovanci se mi zdijo zelo ok, saj vedno ko pridem k naj.sosedu vozki stojijo po celem parkirišči, že tako nimaš kam parkirat potem pa še vozki in isto je pri Tušu, kar se pa blagajne tiče, ona računa hiro mečeš v voz in potem zlagaš na polici oz v avto, sem navajena tega-mi gre na živce k bašejo tiste mamce u košare in rovnajo pa preden denar najdejo starost dočakaš.. Pa veselo nakupovanje, grem danes malo firbcat u Hofer, če bo čas

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

16. dec 2005 22:00

Zadnjič sem se glih pripeljala pred naj. soseda, pa sta dva "zložena" vozička skupaj treščila v eden avto, ki je bil parkiran na parkirišču pred vhodom, kjer se "zbirajo" vozički (teren od vhoda proti parkirišču malo visi...). Toliko o tem, zakaj so dobri vozički na kovance (jih vsaj ljudje leeepooo pospravijo). Pa lepo nakupovanje!

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

16. dec 2005 22:08

Saj tudi niso vsi pospravljeni, za tistih 10 tolarjev oz. daš lahko notri tudi 1 jih ne pospravijo vsi. Glede na to da v velikih trgovinah pustimo kar nekaj denarja, bi lahko imeli 1 zaposlenega, da bi vozičke pospravljal, če jih kdo pusti na parkirišču. Jaz vedno pospravim voziček, pa pri nas do sedaj ni bilo nobene trgovine z vozički na kovance. Pa tudi drugi jih ne puščajo na parkirišču, vsaj jaz nisem videla nobenega. jade

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

16. dec 2005 22:35

V Mariboru pa sem že videla večkrat, kako so vozički sami vozili po parkiriščih, včasih so imeli avtomobili srečo, včasih pa ne. Že majhen naklon je dovolj za takšne nesreče. Pozdrav riba-ribica

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. dec 2005 12:50

Zanima me, kaj sedaj nabavljate v Hoferju - v nekaterih krajih je začetna evforija mimo in sedaj imate nekateri že določene izkušnje, kaj je dobro in kaj se cenovno izplača. Prosim za kakšne konkretne izkušnje - meni je npr. všeč mozzarela in tudi cenovno je dost ugodna, všeč mi je sir z jogurtom - jogortina, ni pa ravno poceni.... Lep dan vsem skupaj!! MALC

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

20. dec 2005 14:11

Jaz sme bila v Hoferju v Lescah, pa me ni nič pritegnilo, razen morda šopek svežih rož, med njimi cca 10-15 vrtnic za 800 sit, to je pa tudi vse. Smo za probo vzeli medenjake (nič posebnega), nekaj omak v lončkih, ki še niso preizkušene, pomfri - v redu, skratka nič takega, da bi kar letela tja. LP smrkolina

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

20. dec 2005 14:19

No, nekaj jim moram priznati, da imajo bolje pošlihtano kot drugod... prodajalke so prijazne (če se recimo zmoti pri računu, ti ga na koncu pokaže in razloži, kaj je stornirala, kje se je zmotila... ), tisti, ki zlagajo na police, ti znajo celo odgovoriti na vprašanja o artiklih na policah (no, v škatlah), predvsem pa ima vsak izdelek že na originalni embalaži tudi zapise v slovenščini in ne le male bele papirnate nalepkice (deklaracije), kot sem se navadila v preteklosti. tjas

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

20. dec 2005 14:33

Mi kdo ve povedat naslov Hofer trgovine v Ljubljani. Rada bi kupila čimcenejšo pirotehniko - pravzaprav moj mož. Vsi lepo pozdravljeni!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. dec 2005 14:43

Toplarniška ulica 4, drugače je pa to na vogalu Zaloške in Kajuhove. Loni Makaroni

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

20. dec 2005 15:50

Včeraj sem bila prvič v ljubljanskem Hoferju, zelo dobro pa ga poznam iz Avstrije. Z njim imam v bistvu dobre izkušnje, nekatere tamkajšnje stvari sicer niso bile kaj posebnega (npr. kava, tudi Hoferjeve Mozartove kroglice ne morejo primerjati z Reberjevimi), v glavnem je bila vedno solidna kvaliteta, tudi pri neprehrambenih stvareh. Če primerjam, je v našem precej manj artiklov, marsikaj pa je vredno kupiti ("padla" sem na orhidejo z dvema stebloma v okrasnem lončku 2300 sit, v cvetličarni so brez okrasnega lončka 7800 SIT). Vsaj dve stvari, ki ste jih nekateri kritizirali, se mi zdita v redu: vozički na kovance, ki sem jih sicer vajena tudi iz Spara in Leclerca, tako da imam v žepu vedno en kovanec za 5 SIT in enega za 10 SIT, ker je to edina možnost, da jih ljudje ne pustijo, kjer jim "padejo od riti", kot smo včasih rekli. In z ekološkega stališča se mi tudi zdi prav, da zaračunavajo vrečke (na Japonskem je menda sedaj to zakonsko predpisano)! Običajno nosim za sabo vrečko iz blaga, za večje nakupe pa sem z vozičkom ali z gajbico v prtljažniku avtomobila. In tudi jaz sem zelo zadovoljna, da je slovensko besedilo natiskano na embalaži (kako je prijetno je šele videti tako embalažo tudi v Avstriji), ker mi gredo tisti beli listki precej na živce, komaj se jih da prebrati, pa še zakrijejo kakšno informacijo v tujem jeziku, ki bi me zanimala. Hoferja torej doživljam kot obogatitev ponudbe, mislim, da gre za najboljšega od diskontnih prodajalcev (pri čemer me Hardi, Hura, pa tudi Lidl sploh ne zanimajo). Je pa res, da imam zadeve precej preizkušene in da vem, da nekatere stvari lahko kupiš pri njih, pri kakšnih drugih pa se zanesem samo na znamko. teta torta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti