Nasveti in triki

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

19. dec 2005 7:50

Ja palčka je prava,meni tudi ni najbolj dišala.Ena je rekla da samo sladkor dodaja in da jo ima že več kot leto dni. LP Teka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. dec 2005 18:58

Jaz sem to rekla in res drži. Palčka diši pravzaprav v nedogled. Pravzaprav diši sladkor, ki se navzame arome, sploh ni primerljivo z vanilin sladkorjem (ki mu je dodana umetna aroma). Jamie pa priporoča, da palčko s sladkorjem temeljito zmeljemo v multipraktiku, presejemo in imamo veliko lepo dišečega sladkorja. Nisem preizkusila, se držim kar moje variante. smrkolina, preveri, ali sladkor že diši, to je po moje najboljša varianta. Najbrž po par dneh že lepo diši. Sporoči, če je tako. rimljanka Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 19. dec 2005 18:59:38

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

20. dec 2005 1:06

Diši, pa še kako. Palčko sem prerezala na pol po dolžini in izpraskala sredico ter dala vse skupaj v sladkor. Vsake toliko dobro pretresem in res lepo diši. Dušanka

Operativec  

član od: 5.12.2005

sporočila: 3

25. dec 2005 10:58

berti je napisal/a:
-Sladkor v prahu lahko pripravimo tako, da zmeljemo navadni kristalni sladkor v mlinčku za kavo. LP berti
To velja le za sladkor v prahu kot posip na pecivu, ne pa v primeru, da je sestavina peciva. Sladkor v prahu vsebuje še druga umetna sladila, ki imajo druge dopolnilne funkcije. Primer iz prakse: sestra je delala polnjene orehe. Lupine so se ji drobile vselej, dokler je uporabila v mlinčku za kavo zmleti kristalni sladkor. Ko pa je uporabila sladkor v prahu, so bile lupine takšne kakoršne morajo biti. LP F Operativec

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

2. feb 2006 10:44

mogoče ve kdo kako naj očistim tepih skoraj bele barve iz bombažnih niti - ročno tkan. Poskusila sem na snegu vendar rezultat ni tak kot bi želela. Ve mogoče kdo? Lep pozdrav ROMANAD

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. feb 2006 10:56

Še jaz imam eno vprašanje - A je kdo že slišal za to, da se da v pralni stroj, ko se pere puhovke in ostale bunde, žogica za namizni tenis??? Moji šefici je to omenila ena najstnica. Loni Makaroni

ZLATA  

član od: 31.3.2005

sporočila: 100

2. feb 2006 11:17

ROMANAD je napisal/a:
mogoče ve kdo kako naj očistim tepih skoraj bele barve iz bombažnih niti - ročno tkan. Poskusila sem na snegu vendar rezultat ni tak kot bi želela. Ve mogoče kdo? Lep pozdrav ROMANAD
najlepše operem tepih poleti, ko je zelo vroče, da se posuši v 2 dneh. Naredim lug (vedro vode in raztopim pralni prašek za pralni stoj- Ariel) S pomočjo velike gobe to tekočino vtrem v tepih in skrtačim. Nakoncu pa z viskotlačnim čistilcem (štajfiks) sperem in s pomočjo moža (ki se vedno jezi obesimo, da se oteče in posuši. Po tem postopku je lajlepši rezultat, lepše kot vsa čistila in stroji................. lp ZLATA Sporočilo je spremenil(a) ZLATA dne 02. feb 2006 11:18:08

tilenboc  

član od: 30.6.2004

sporočila: 221

2. feb 2006 11:26

Še jaz imam en nasvet. Ko tolčem meso za zrezke, dam čez meso polivinilasto vrečko, da ne šprica povsod naokrog.

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

2. feb 2006 11:26

Loni je napisal/a:
Še jaz imam eno vprašanje - A je kdo že slišal za to, da se da v pralni stroj, ko se pere puhovke in ostale bunde, žogica za namizni tenis??? Moji šefici je to omenila ena najstnica. Loni Makaroni
Ja Loni, drži. Pri nekaterih dragih znamkah puhovk celo dobiš žogico že kar zraven, ko kupiš bundo. Pa v raznih katalogih jih prav tako prodajajo. Lahko jo da kar v žep od bunde, pa bo. Finta pa mislim, da je v tem, da tista žogica prepreči, da bi se perje nabralo na kup med pranjem - meni se je enkrat zgodilo točno to... iz pralnega stroja sem potegnila prazno "vrečo", v enem vogali bunde pa je bila krogla perja. tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti