Nasveti in triki

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

24. nov 2005 11:59

Marjetka cvetka je napisal/a:
Iri,bi veljalo to tudi za okna Lep dan vam želi Marjetka cvetka
Ne vem, nisem še poskusila. Verjetno ne, ker, po moje ,naredi milo nekakšen film , ker pa ogledalo ni prozorno, se ga ne opazi. Lp Iri

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

24. nov 2005 12:48

Ne vem, nisem še poskusila. Verjetno ne, ker, po moje ,naredi milo nekakšen film , ker pa ogledalo ni prozorno, se ga ne opazi. Lp Iri No,bom sprobala,pa bom videla,kaj bo! Lep dan vam želi Marjetka cvetka

lila  

član od: 31.8.2001

sporočila: 78

24. nov 2005 15:22

mišika je napisal/a:
Da ne boste jokale pri rezanju čebule, daste v usta košček kruha.... mišika
Ja, tu en košček kruha, tam drug košček, čez mesec je pa res razlog za solze, ko stopiš na tehtnico. (Se hecam...) In kje je logika tega? Bom pa vsekakor preizkusila. Lili

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

3. dec 2005 17:21

Nisem gledala vseh postov nazaj, mogoče je že kdo to omenil. COCA-COLA je univerzalno čistilo za res hudo umazanijo, sežgano in zasušeno posodo, odstranjuje vodni kamen... Večkrat preverjeno. Drugače pa če se da komu brat, je tukaj ogromno praktičnih nasvetov (iz celega sveta) kje se jo lahko vse uporablja. Kot primer: Oljne madeže na betonu (pred garažo npr) se brez problema odstrani s Coca-Colo. Samo par minut je treba pustiti... http://members.tripod.com/~Barefoot_Lass/cola.html Lp, Tina

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

4. dec 2005 11:17

Ja, caca cola je super pri zazganih loncih....! julia

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

7. dec 2005 10:07

No zdaj je limonina lupina v pomivalcu.Še po večkratnih pranjih zelo diši. V vrečki sesalca imam dišečo palčko.Naslednjič ,ko bom menjala vrečko,gre vanjo limonina ali pomarančna lupina.Bomo videla kako se bo obneslo. l.p. Vesna Leben

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

7. dec 2005 10:17

Teka je napisal/a:
Kako lahko iz pečice naredimo krušno peč? Na dno pečice damo nizko opeko,segrejemo skupaj z pečico in kruh zvrnemo na opeko. Teka
Kakšna opeka pa mora biti? smrkolina

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

7. dec 2005 10:18

tamara1 je napisal/a:
julia je napisal/a:
Pia4 vazelin das na krpo in ga tako naneses na usnjeno garnituro. Jaz jo namazem vsaj 1x na mesec, da nahranim usnje in se sveti se lepo. Tjas, sporoci rezultat... julia
Tudi jaz imam sedežno iz usnja vendar sem do sedaj vedno uporabljala preparate namenjene prav za čišenje in vzdrževanje usnja. Poskusila bi tudi z vazelinom vendar imam pomisleke Julija, ali usnje popije ves vazelin, ne ostane nič lepljivo, mastno .... LP Tamara tamara1
Hi, usnjena sedežna,usnjena oblačila: tekoči glicerin naneseš na belo krpo (tako vidiš umazanijo) in premažeš,usnje vpije glicerin in pa tudi podaljšaš mu življ. dobo. 100% preverjeno. lp > siba

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

7. dec 2005 10:31

Opeka je pravokotna,približne mere 20cm dolga,10cm široka in ene 5cm visoka.Je pa to opeka brez lukenj. Upam da sem ti pomagaka LP] Teka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. dec 2005 10:32

kje dobiš glicerin? Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti