| jernej je napisal/a: | ||
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije |
Ocenjevanje receptov
Jernej, mi postaja jasno, zakaj
.
veverica
Heh, heh, da vam dam en zanimiv primer, ki me je kar malo razjezil - 29. septembra v roku par minut je kar nekaj receptov za torte (samo taki s slikami - čebelica, poročna torta,...) dobilo po tekočem traku ocene 5 ali komentarje v stilu "car si", "ej tole pa je neki,svaka cast", "svaka cast.......obvladas sceno" ali "jernej obvladas" od ene in iste obiskovalke.
tjas
Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 09. nov 2005 11:54:39
Meni bi bilo zelo žal, če bi tiste luštne klobasice umaknili 
"Storitev" je narejena, delno funkcionira...dajmo se raje potruditi jo popraviti in dopolniti, ne pa ukiniti.
Bojan
Bojan Pa saj imaš prav Bojan! Če nas je toliko, ki te ocene poštejemo, služijo svojemu namenu... sej če je pri receptu veliko enakih ocen, potem pa eden "fuša", tudi vemo, koliko je ura!
tjas
Oglas
Škoda da se odvija kuharski dvoboj ali milo za žajfo.
l.p.
Vesna Leben
Mah v sistem ocenjevanja je bilo dosti truda res vloženega. Jaz bi sicer rekel, da je tako kot z vsem, kar temelji na statistiki. Ko je ocen VELIKO, potem so bolj veljavne, kajne. Če je nekaj dobro tudi ena enka ne pokvari povprečja precej. Žal je ocen relativno malo.
Bom naredil zdaj 2 varovali... Oceniš lahko šele 1 dan kasneje kot pride recept (tistih prvih 10 je najbolj na udaru raznih zafrkantov, ki prvič pridejo na KulSlo). Drugo pa bo, da boš lahko ocenil, če boš imel oddan vsaj en komentar, nič prej
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije| tjas je napisal/a: |
| Heh, heh, da vam dam en zanimiv primer, ki me je kar malo razjezil - 29. septembra v roku par minut je kar nekaj receptov za torte (samo taki s slikami - čebelica, poročna torta,...) dobilo po tekočem traku ocene 5 ali komentarje v stilu "car si", "ej tole pa je neki,svaka cast", "svaka cast.......obvladas sceno" ali "jernej obvladas" od ene in iste obiskovalke. |
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Je, pod receptom za ribezovo torto s skuto - tisto iz revije Dober tek, kjer si ti naveden kot avtor!
- sem en tečnež, poklicna deformacija
tjas
| tjas je napisal/a: |
| Je, pod receptom za ribezovo torto s skuto - tisto iz revije Dober tek, kjer si ti naveden kot avtor! |
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeOglas
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
