Hojla!
dobila sem nekaj kakijev, ki pa še niso zreli. Kako naj jih umedim; če mogoče kdo ve?
Lep večer![]()
miha-ela
Hojla!
dobila sem nekaj kakijev, ki pa še niso zreli. Kako naj jih umedim; če mogoče kdo ve?
Lep večer![]()
miha-ela
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.