Mene pa tale silikonski pekač mal zajbava- a morm počakat, da se mi kolački popolnoma ohladijo in šele potem pekač obrnem okrog al kaj... sm učer sprobala, pa se mi je vse na pekač prjel. Ostajam zvesta kr mojmu starmu pekaču za muffine- neštetokrat preizkušenmu... tale silikonski pa- ne vem kva nej rečem
rozanec
Sporočilo je spremenil(a) rozanec dne 11. nov 2005 15:56:49
Gumijasta posoda
Rozanec
Ges san stou postoten, ka bi mogla počakati, ke če je prevrouče, se kolač lejko tere, te se pa tak gor prime.
Vejpa maš mogouče praf, ka staro je taro, pa v sprobano.
Man pa v Tuši naglednjen tudi takšen silikonski pekač (pa niti dosta ne košta), pa mo ga sprobo, pa te poven kak de se obneso.
Pa fajn bojte
Vlado,
ge si ti od hudiča. Lejhko bi malo lepše napisal. Potlej se bomo kar tako pogučali...
Enim ne gre in ne gre tipkovnica od rok... kaj ne?





rozanec, pred prvo uporabo moras silikonski pekac namastit z oljem. če ga nisi, ni nič izgubljeno, samo dobro ga operi in zdaj namasti, potem pa ga peri samo na roke in bo ostal tak malo masten na otip in na takega se nič ne prime. Če je "čisto čist" se pa prime nanj, vsaj na te od Tescome (oranžni in sivi). Probaj še 1x, škoda je pekač stran vršt, ker bo čisto lepo delal, boš videla!
Veri
Oglas
Še malo, pa bomo podnapise rabil. Bomo še dolenjci začel, potem boste pa videl.
Gobica
No Veri, hvala lepa- se bom držala tvojega nasveta. Res bi blo neumno zato pekač stran metat, ker mi enkrat ni uspelo. Bom poskusla drugič in sporočila, kako je šlo. A kolački se morjo v modelu ohladit, ali mi bojo takoj ven padli?
rozanec
Lisička se strinjam s tabo.
luthien
| Nelly je napisal/a: |
| Je morda katera že kje videla pekač za potico iz silikona (za šarkelj vem, da obstaja, jaz bi rada večjega)? Nelly |
| Vlado je napisal/a: |
| Rozanec
Ges san stou postoten, ka bi mogla počakati, ke če je prevrouče, se kolač lejko tere, te se pa tak gor prime.
Vejpa maš mogouče praf, ka staro je taro, pa v sprobano.
Man pa v Tuši naglednjen tudi takšen silikonski pekač (pa niti dosta ne košta), pa mo ga sprobo, pa te poven kak de se obneso.
Pa fajn bojte |
Oglas
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
