Peka piškotov za praznike

Mohka  

član od: 30.9.2005

sporočila: 81

10. nov 2005 9:04

Tjas, a se lahko priporočim za tisto skenirano kopijo lanske božične Lise? Upam, da ti ne bo preveč odveč.. Mene že tudi počasi grabi, tale praznična mrzlica. A ni fino? Ima človek kaj za premišljevat cel čas Lp Mohka

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

10. nov 2005 9:29

Brez problema Mohka, veš da ti pošljem! Na ZS mi pošlji en svoj mail, kamor lahko priletijo kopije! tjas

bokica  

član od: 9.11.2005

sporočila: 7

10. nov 2005 10:45

Mamamia, najlepša hvala za poslane recepte. Zdaj lahko začnem uživati v peki piškotov, uživaj tudi ti na potovanju. LP bokica

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

10. nov 2005 11:35

Imam preverjen recept za karamele. Dobite jutri. lpi Irena

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

10. nov 2005 11:41

Mamamia, če boš na Zanzibarju, ti spice tour ne uide. jaz sem na njem nadvse uživala, če odmislim dve Slovenki, ki sta bili tako pametni, da glava boli. Aja, ne pričakuj plantaž, ampak bolj kot ne posamezna drevesa oziroma majhne nasade. Kljub temu je fantastičnom, še posebej pa Zanzibar pilau, ki ga boste jedli za kosilo. Super okusen. mimika

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

10. nov 2005 11:43

piškotek se toplo priporočam za recept... ld, m

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

10. nov 2005 12:48

Šele danes sem odprla to temo in že prenašam recepte v Word. Mamamia, ti si pa res ena dobra dušca. Hvala tudi vsem ostalim. Se pa oproščam za vprašanje, če je mogoče že bilo kje zastavljeno. Zanima me namreč, kakšen nougat uporabljate za polnjenje in krasitev piškotov. jankica

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

10. nov 2005 13:08

Ker bi morala do sobote napeči kar nekaj peciva,pa mi časovno ne bo zneslo,ker nisem preveč vešča v tem,me je prešinila ideja,ki jo moram dati na "papir".Kako lepo bi bilo,če bi se dalo narediti tako,da bi si lahko pomagale pri takšnih pekah,za razna slavja,ki jih imamo kar nekaj na leto.Me recimo čaka še rojstni dan mojega vnučka(1 svečka).Skratka veliko imam vsega na kupu,časa in znanja pa malo.Kar s kuhe tiče,ni problema,tam sem doma.Peka pa........Za nakup sladic v slaščičarni mi ni,ker tu "vidim"preveč dobrot.Skratka,zanima me,če katera peče,pa bi mogoče tudi kaj prodala.Ali pa je moje raznišljanje čisto mimo. p.s zdaj v krizi kar rečem mamamia,ne več mamamoja;)))))))) vemves

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

10. nov 2005 14:20

Hja, tvoja ideja vemves sploh ni tako nova, ves! Ko je zadnjic mamamia pripravljala gostijo za 25 ljudi, sem kar malo , no ja, zavijala z ocmi od obcudovanja, da ne bo pomote! In sem ji na zasebno posto napisala, da naj me ne ima za noro, ampak, kaj pravi na to, da bi si ob takih večijh žurkah, ki si jih nakomotamo na pleča, pomagale. Saj veste, tista "skrita" pomoč, da iz kuhinje pridiši veliko okusnih in raznolikih jedi. In seveda, nekaterim gre organizacija takih fešt že prav dobro od rok, nekatere, vsaj jaz, se pa še precej lovimo. Lep pozdrav veverica

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8732

10. nov 2005 14:25

Za soboto - 12. novembra je že kar malo prepozno, saj je samo še jutri. Jaz bi komot spekla oz. napekla. Da ne izpade grdo - kako se že reče "sama fala se pod mizo vala". Julija sem sosedi pekla - za poroko od hčere, družinskim prijatlom - hčer imela žur ob diplomi, širši družini ob priložnostih - krst, birma... Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti