Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

25. okt 2005 14:39

Točno vsi smo radi v dobri družbi. Zato sem jaz spet tu gor!!! Kuharček je lep. Hvala vama! Bonaca hvala tudi tebi soček že malo lepše sije. Le pri dieti se še moram v red spravit, da sklatim te 3 trdovratne kilograme. P....iiiismo!!!!! Se še enkrat oprvičujem, ker še vas morim. Samo dobro veste da ko gre kaj narobe ima vedno še mlade. In jaz pravim, da ima vsk pravico kdaj bit slabe volje. Sama nisem tak tip, da bi se pretvarjala okolicisem kot odprata knjiga, točno pokažem kakšne volje sem. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Sarica  

član od: 20.4.2005

sporočila: 74

25. okt 2005 14:46

Drage punce! Joj, upam, da se me sploh še spomnite! Zelo dolgo se nisem nič javila....3md sicer nisem več, ampak vseeno kar dostikrat preberem, kaj se vam dogaja. Jaz sem mrknila, da sem lahko prejšnji petek odnesla sfiniširano diplomo (samo zaključek še manjka) k mentorici. Zdaj pa čakam in upam, da ne bo imela preveč pripomb!! Vmes sem se tudi zaposlila tako da se doma navajamo na moj nov daljši delavnik, saj sem prej delala tudi vsak dan, le manj časa!! Vidim, da se pripravljate na srečanje, pa bi se vam tudi jaz pridružila, saj je to na petek, edino pogruntat moram, kako vozijo vlaki in podobne zadeve, da potem še pridem do doma! Moje kilce so pa takole; po 3md sem imela približno 66, potem malo testirala montignaca, ki mi je bil všeč, samo kaj ko so mi med pisanjem diplome hodile po glavi le sladkarije in žemlje (niti slučajno take iz polnozrnate moke :o)), no tako sem si pripisala z diplomo skupaj tudi nekaj kilc, ampak jih je zdaj že nekaj odplavalo, odkar sem nazaj v vsakodnevnem pogonu, ko ni več časa za razmišljat samo to, kaj bi človek jedel....ko pa samo sediš in bi moral brat in pisat bi pa jaz samo jedla in skoz sem tudi lačna! Vidim da ste nekatere zelo pridne z vzdrževanjem in ponovnimi krogi, jaz mislim, da bom poizkusila kar malo po pameti, predvsem pa sladkarije zelo izjemoma, ker vem da me to najbolj nese! Upam, da se me sploh še spomnite in da me boste vzele v družbo za vaše srečanje, saj me še vedno zanima, kdo je za imeni, ki so me spodbujala takrat 3 mesece!! Imejte lep dan!! Sarica

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

25. okt 2005 15:10

Jernej ne morem si zamislit,da bi bila jaz na dieti,zraven mene pa mamamia,ki kar stresa recepte iz rokava.Že sedaj ko berem njene nasvete,sem vsa slinasta in kar čutim kako mi grejo kile gor.Ups-zdaj pa vem od kje se nabirajo. Družba je pa sigurno 1A ,vsaj po slikah sodeč. Sarica dobrodošla v naši družbi! Lepo popoldne želim vsem skupaj! jesen

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

25. okt 2005 15:36

Punce, res ste od sile, v enem dopoidnevu ste napisale pet strani.Je kar trajalo, da sem vas prebrala. V Celje me pa žal ne bo, ker imam ene druge obveznosti. Bonanca, Claudija, in ostale, hvala za vaše besede, znam pa tudi jaz biti kot en velik črn oblak. In prav kmalu bo nevihto doživela moja tehtnica, ki se nikamor ne premakne. A ja, sem pa doma iz okolice Škofje loke. A si morete mislit. Že v tretje se grem to dijeto in kaj sem si danes skuhala za kosilo. Imam škrobni dan jaz pa si pripravim POLENTO!!!!! Ma sem kot ena zmešana kura. Helena45, Zjutraj sem te brala in se ti res čudim, ko sem se jaz šele sestavljala skupaj si ti že tekla, ni se mi niti dalo pisat. res si dobra. Ko sem možu povedala da si že ob štirih tekla mi sploh ni vrjel vendar on pravi da smo ženske zato da bi bile lepe pripravljene narediti še bolj nemogoče stvari. Sarica, pozdravljena! Lp hema

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

25. okt 2005 16:50

Lepo pozdravljene punce in fantje!! Hema, najlepša hvala za spodbudne besede, ki si jih človek včasih resnično želi!!Tečem vsaki dan, odkar sem na dieti.In zjutraj je moj najboljši čas, ko se sprostim,mal je čudno tako zgodaj, samo , če se fino počutim, zakaj pa ne!!Ravno za lepoto ne tečem, kakšno me je mati narava naredila,takšna sem in se ne sekiram zaradi tega!!Vsak si poišče, eno dejavnost, za svojo sprostitev!! Tudi tebi Verovnika za lepe besede!!Ti imaš pa knjigo, ki je tudi super stvar za sprostitev. Tudi ostalim puncam se zahvaljujem, ker ste toliko napisale in me v dobro voljo spravile. Hvala še enkrat za smeh!! Tale forum, me je naredil čist odvisno. Sem prej vstajala zgodaj, sedaj pa še 1h prej vstanem, samo zaradi foruma,zdaj pa še gdo naj reče, da so otroci oddvisni, poglejte nas stare, kot, da nas je zapustila pamet!! Lep dan še naprej vam želim!! Hvala za šale Bonaca, ha, ha!! by,by helena45

LANES  

član od: 22.8.2005

sporočila: 159

25. okt 2005 17:13

Pa to ni res, napisala sem že cel roman, kot po navadi, pa sem mi je vse zbrisalo. Zadaj pa le na hitro, ker se mi že mudi, ker sina peljem na judo. Sem sadna, jutri na vodi (zadnjič) in upam, da bom tudi ostala do naslednjega dne, kljub kostanjevem pikniku s sodelavci. Sicer pa sem doživela presenečenje, ko sem se tehtala včeraj popoldan v fitnesu. Kar 1, 5 kg manj kot prejšnji teden ob istem času. Sem se morala spet danes zjutraj ponovno stehtat, da vidim, kakšno je stanje, pa imam res 1, 5 kg manj. Yes. Po vodnem dnevu se bom stehtala in videla kaj bo, takrat se bom tudi izmerila in vas z rezultati vzpodbudila. Res le vtztrajno punce, ker se splača, pa še počutje je super. tudi sama postajam že odvisna od foruma, saj vsak dan po kosilu preberem, kaj je novega. Če imam čas, odgovorim, če ga nimam, pa ne. Včasih pa si ga kar vzamem, kot pravi Bonaca, ki me je že prekašala v pisanju. Super si. Pa prav dobro ti gre tole migljanje na tipkovnici. S Tuno nas prav razvedrita, vaju kar ni več za dohajat. FAjne sta. Tudi vse ostale, Helena z budnico sredi noči in polna energije. Bravo za oklestene kg po teh tedenih. sploh ni slabo. Pa se da, kajne. Ampak, če zmorete tečt vsako jutro. Tu pa sem jaz šibka. Tema. Vsaka vam čast. Kapo dol. Dušanka, veliko zdravje, toplote in čim manj bolečin. Picika, Maza in Marjetka cvetka, tudi ve ste carice ko se preživele vodni dan. Je kar težka, kajne. Mene je drugi, kar utrudil, a se nisem dala. Zdaj ko se mi bliža treji, pa se mi zdi, da se nič ne bojim. Imam malo več volje, kot pri drugem. Končujem z uspehom in to želim tudi vsem vam. Ampak, še vedno bom vaša in vas malo zamorila z dolgimi romani. a poskušala se bom vsake spomnit in jo pozdravit, ker vem, kako je pri srcu, ko kdo misli nate. Claudia, danes boš pa sladkosnedna, včeraj sem bila pa jaz. Ker sem po fitnesu odšla še na predavanje v Žalec, sem si kekse in čokolado vzela kar s seboj in pop fitnesu v avtu povečerjala. BOnaca, ja a ti nimas manj kil kot jaz. Sem mislila, da sva približno istih kil ali pa, da jih imaš ti celi manj kot jaz. Tokrat si nas pa ti izčrpno obdelala. Rožica ti se kar razjezi in pokaži slabo voljo, da ti bo potem lažje. Veš tudi sama imam zadnje časa velike težave z garderobo. Nič mi ni več prav. Res si bom morala kmalu že kaj kupit. Pa mi ni do letanje po trgovinah. Elen pozdravljena punca, kar pridruži se nam. Začni in kmalu boš videla in občutila učinke. Si že naša. Majdad le močno pozdravi Marjanco in naj čim hitreje okreva. Jerneju in Bojanu hvala za maskoto. Sta pa res dečka na mestu in takoj za stvar. Pridita nas pogledat k kitajcem. Ne bo vama žal. Sej ni vazno, če sta na dieti, glavno, da je taprava družba. Z nami pa vama sigurno ne bo dolgčas. Sarica, pozdravljena. Čestitke za oddano in napisano diplomo. Le pridi in pridruži se nam. IN ZA KONEC. uSPELO MI JE PRESTAVITI SREČANJE Z MOJIMI KOLEGICAMI S FAKSA. tOREJ TUNA, NAPISI ME NA SEZNAM ZA SREČANJE. RES SEM VESELA, DA MI JE USPELO. Naslednji teden pa se lahko Celjanke dobimo na kafetku in gremo v kitajsko restavracijo rezrvirati termin. Kaj pa čas? kdaj bi se dobile, da ne bo prepozno za večerjo in da bo še čas za čvek (tega ponavadi vedno zmanjka). No takole znam pa jaz biti kratka. Imejte se še naprej lepo, vsem čim manj grehol, dobro presnovo, veliko energije in toploto (te nam pa manjka - Migla, daj nam jon poslat. Tudi tebi en lep dan. čao - bau LANES

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

25. okt 2005 19:04

Ste se pa res razpisale danes. Pridne, pridne. Jaz sem danes čisto raztrešena. Mami je imela 4. operacijo na hrbtenici (hernija na parih mestih, cista, pa še kaj bi se našlo). Prvi podatki so da je bila operacija zelo zahtevna, vendar je potekala brez zapletov in bo imela sedaj dobro izhodišče za okrevanje.JUPI!!!!!! Res upam da bo rešena teh muk, saj ni človeško da se mora tako matrati. Šele jutri popoldan jo lahko pokličemo in z njo govorimo kakšno minutko, v svojo sobo pa naj bi (če bo vse dobro) prišla šele v četrtek in jo na kartko lahko tudi obiščemo. Nam je pa pripravila presenečenje, saj PONOVNO ni nikomur povedala da ima operacijo danes. Smo zvedeli ko jo je teta klicala v sobo in so nam potem povedali. Sem pa jaz malo slutila, ker se mi je njena včerajšnja večerja zdela malo sumljiva. Važno da je najhujše za njo. Elen, najbrž imaš knjigo Vitkost za vse življenje od Judy Mazel. Imam jo tudi jaz in sem po tej dieti že hujšala. Meni se je zdela kar težka, saj je veliko sadnih dni, pa še sadje imaš točno predpisano. Takrat sem za lubenico spomladi dala 5.000 sit, bila pa je ogabna. Sicer se pa kar lepo shujša. Moja sestrična je tudi hujšala po tej dieti in težo že par let ohranja. Seveda je potrebno živila ločevati tudi po dieti, enako kot pri 3md. Je pa 3md sigurno bolj zdrava, saj traja dalj časa in torej težo izgubljamo počasneje in telo to lažje prenese. Pa tudi bolj enostavna je. Majdad, lepo pozdravi Marjanco še v moje imenu. Pa hitro naj pride domov, saj ima že sedaj za prebrat ... strani! Marjetka cvetka, čestitke za uspešno prestan vodni dan. Sedaj pa šibam mojo mišo skopat, potem pa se vam še kaj javim. Pozdravček! tejčica

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

25. okt 2005 20:05

Dober večer dekleta na forumu!! Lanes, to je pa super, da si se potrudila ter uredila, da nas boš razveselila z svojo prisotnostjo na srečanju!To je res superca!!! Kaj pa primorke??Tejčica si se kaj uspela dogovorit z svojimi rožicami?? Hema,škoda, da ne utegneš priti na srečanje?? Sedaj grem v meževo deželo!! Lepe sanje in mirno noč vam želim!! by,by!! helena45

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

25. okt 2005 20:35

Helena45, Majdad je že na forum javila da pride. Tudi jaz sem si dan že rezervirala da pridem in upam da mi to tudi uspe! Joli pa se ni še nič javila. tejčica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

25. okt 2005 22:13

Danes ste zelo pridne za pisanje, komaj sem uspela vse prebrati. Rožica, povsem te razumem, saj iz zavoda za zaposlovanje res ne moreš priti dobre volje. Majdad, pozdravi Marjanco, lepo, da je z njo vse v redu. Branja bo imela pa veliko, toliko da bo po bolniški rabila še dopust za branje tega foruma. Ko vse to berem, si mislim, da Slovenija hujša, saj nas je vedno več. Lahko noč! riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti