Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

25. okt 2005 10:50

No, saj sem se na začetku oprostil za nevednost Tele vaše teme že dolgo nisem odpiral, ker sem že dolgo tega sklenil, da me ne zanima...sem bolj na tisto vsejedsko in gurmansko stran nagnjen. Sedaj čitam, pa mi ni jasno...ste mogoče že predaleč z maskoto, saj so si jo neketere že printale, al naredim še za vas nekaj? LP Bojan

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

25. okt 2005 10:56

Jaca, Jesen - eno sr.... Enkrat malo bolje, pa takoj, ko se pohvalim, gre že zopet vse narobe. Ponovno se mi je malo dvignila vročina, ne mnogo, ampak tja do 37,5, ravno tista najbolj zoprna. Boli pa kot sam vrag, če sedim, hoditi pa tako ali tako ne morem. Najbolje je ležati. Danes sem ponovno govorila z zdravnico in je vse tako, kot naj bi bilo - treba je samo čakati in upati na boljše čase. Vsem želim, da vas nič ne bi bolelo, da bi shujšale tako, kot si vsaka zase želi, pa da bi sonček končno posijal vsem - za Ljubljano ga obljubljajo od četrtka dalje - pa saj je Migla rekla, da nam ga že pošilja! Lep pozdrav Dušanka

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

25. okt 2005 11:01

Tuna, kaj ne vidiš kok migam po tipkovnici od računalnika. Ful dober, moraš probat! Jaca hvala, bom poskusila tole. Veš 1. Rinine knjižice nimam, imam pa drugo. Zato nisem vedela, kaj je to. Ali je kakšno razmerje določeno, ali kar po okusu? bonaca

jaca  

član od: 9.4.2004

sporočila: 67

25. okt 2005 11:25

živio Bonaca tudi v knjigi ni razmerja ali pa neke določene količine.Tako da ko sem si prvič naredila to torto je bilo vsega preveč.Tako si sedaj namočim trido štiri fige ,toliko tudi sli ,tri marelice in malo rozin .Mogoče bi ti dala za mero dobro pest suhega sadja.Kokosovo moko,rožičevo moko in orehe pa dam pooksu ,enkrat je več kokosove moke drugič pa orehov in ne pretiravaj z količino ker je zelo nasitno. Toliko od mene za tebe. Čao jaca

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

25. okt 2005 11:29

Bojan,še za nas nekaj,plosimmmmmmm! Marjetka cvetka

jaca  

član od: 9.4.2004

sporočila: 67

25. okt 2005 11:35

živijo Bonaca pozabila pa sem ti povedati da vode v kater je bilo sadje namočeno ne zavrzi ampak jo popij krasna stvar za prebavo. Bojan tudi jaz se pridružujem Marjetki cvetki z prošnjo po posebni slikici za naše srečanje.

Elen  

član od: 5.9.2005

sporočila: 201

25. okt 2005 11:36

Marjetka cvetka, super si, hvala! jaca, hvala za dobordošlico. Punce, vse ste super. Tole mi ni jasno...palačinke bez jajc in mleka... ? Kam bi pa uvrstile "kečap"? Če ga sploh lahko kam... Jaz ga bom pogrešala... Joj, se že vidim...lušno in hkrati zbegano. No, vsak začetek je težek.Se mi zdi, da začnem po praznikih. Do takrat se še veliko več podučim o vsem tem kar ve že obvladate, pa po pravici povedano...da si še privoščim moje najlubše stvari. Pošiljam vam en lep sončen pozdrav iz dolenske, čeprav imam občutek, da ga kmalu ne bo več. Elen

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

25. okt 2005 11:40

Jesen sej boš šla a ne, vem da si enkrat rekla, da prideš....sej bi nas rada spoznala a ne? Bonaca ja krasno, pa kej pomaga? Lp tuna

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

25. okt 2005 11:49

Elen,ti bom jutri napisala recept za palačinke.Kečap pa kar na pico daj,pa mal zelenjavce gor,pa bo. Jesen,pridi no,ne se nas bat. jaz že poznam Marjanco,Pa Ribico,Bonaco,Tuno,Lanes,Vipercat(ki se žal nič več ne javlja) in vse so same super punce. Grem počasi na kosilo,sem že pošteno prelakana. Mejte se lepo! Marjetka cvetka

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

25. okt 2005 12:01

O lepo bi bilo,da bi se srečale in klepetale ves ljubi dan,ampak mi je predaleč,pa še ponoči ne maram vozit sem slepa ko kura.Mogoče bo srečanje kdaj vsaj vLjubljani ali bliže pa se takrat vidimo.Saj vas spremljam kar naprej,tako,da se mi zdi,da se že kar poznamo.Samo v živo je pa čisto nekaj drugega,pa bomo že nadoknadili.Zaenkrat je važno,da sem pridna,brez grehov,če pa nisem,pa grem na bližnji hrib,tam sem pa že nad 1000 m,kjer ni več greha Grem na zelje! jesen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti