Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

25. okt 2005 13:41

Maza hvala! Jaz res nisem najbolj pridna, kar govorijo tudi rezultati. Včeraj sem za kosilo riževo čokolado in malo čipsa (pa saj riž in krompir je Škrob), Danes imam OH in za kosilo sem spet riževo čokolado. Imam tako smotano postavo, da je glih vmes hlače konf. št. 40 mi je prevelika št. 38 skoraj premajhna, vse me tišči,... Tako da si nisem kupila nič, havala bogu, da bo vsaj malo otoplitve, ker nimam nič za oblečt,.... Pri nas so že vse standardne številke razprodane, tako da lahko kupiš jakne le še v velikosti 36. Našla sem še nekaj št. 40, a kaj ko mi pri moji višini nič ni dovolj dolgo. Potem pa še te trgovke, ki bi pač rade vse prodale, in se dela, kot da ne vidi da so ti rokavi prekratki, saj jih razumem da so zato tam, ampak prisežem, da če bi jazbila na njihovem mestu bi pošteno svetovala. In zoprna sem 1000 na uro. Kljub temu, da je sonce sem še vedno vsa depresivna. Danes sem imela razgovor na zavodu za zaposlovanje, so me spravli v še slabšo voljo. To me pa res zelo razjezi, ko ti ful solijo pamet, pa kaj boš naredil, kako.... Ko te sploh ne poznajo, pol pa moraš tam neki svoje življenje splanirat. Se oproščam za moj tipkarski izbruh. Zdaj grem ven na zrak, da se zluftam in da ohladim svojo jezo. Potem pa bom presadila rožice. Lp Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

jaca  

član od: 9.4.2004

sporočila: 67

25. okt 2005 13:44

Jesen živjo Iz katerega kraja pa si? Če želiš greš lahko šla z mano če že nemaraš voziti ponoči. Čao jaca

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

25. okt 2005 13:47

Pozdravljene! Ste se dobr spomnile, da napišete še kakšen vic, da popestrite forum. sem včeraj po e-mailu dobila enega pa ga vam posredujem naprej: -Zakaj Američani dajajo orkanim ženska imena? -Zato, ker takrat ko pridejo so divja in mokra, ko pa grejo pa ti vzamejo hišo in avto. Pa brez zamere, ker vic je vic pomagati pa jim tako ali tako ne moremo. Lep pozdrav, Irena picika

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

25. okt 2005 13:51

Rožica, za dežjem vedno posije sonce. Tudi zate bo. Pa če pri tebi ni konfekcijskih številk si lahko kaj kupiš za obleči pri nas, ko boš 18 prišla v Celje. Takrat bo zate gotovo lep dan, če zaradi drugega ne za zaradi nas. bonaca

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

25. okt 2005 14:03

Hvala Jernej in Bojan, smo vam zelo hvaležne, jaz se javim, da udeleženkam naredim priponke, samo mi morate poslati vaša prava imena, bom na priponke napisala partizansko in pravo ime, a velja! Mi lahko pošljete kar na sporočila. Juhuhu, komaj čakam da se vidimo. Lp tuna

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

25. okt 2005 14:10

a tako boš naredila..vidiš jaz sem pa predvidel samo za partizansko ime...,ker po teh se pač poznamo. Bom za drugič vedel, da kaj več prostora pustim praznega Bojan

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

25. okt 2005 14:15

Ne sej je OK, sem že probala, ravno prav je velik, sem ga plastificirala, izrezala , naredila luknjo in pripela priponko. Zgleda super. Pravo ime pa sem mislila zato, ker se na srečanju pač ne moremo klicati po partizanskih imenih, ali pač...ne vem, bodo punce povedale. Hvala še enkrat, čao tuna

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

25. okt 2005 14:17

Hvala Jernej in Bojan za dobro voljo in pomoč. Vesta, že komaj čakamo, da se bomo videle. bonaca

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

25. okt 2005 14:25

Samo da ste zadovoljne. Poslikajte in pošljite na bojan@kulinarika.net, pa bomo galerijo naredili... Sicer pa lahko drugič tudi ve pridete na srečanje. Ni treba da ima vsak srečanje po svoje. Eni so na dieti, drugi niso, ampak vsi smo pa radi v dobri družbi, ne? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti