
Ločevanje živil 90. dni - 5. del
Marna seveda bova pridni.Še posebej,ker je vmes nagrada dan Oh.No zame pa je danes vitaminski dan,preživela pa ga bom ob sadno zelenjavnih sokovih.Bom mal hladilnik pospravla ter to obdelala v sokovniku.Je kar nekaj sadja in zelenjave za sočit.
Jutri bom pa ![]()
jedla
Lp Beba,Marna in jaz sva pravkar začeli.V bistvu sem jaz danes na 6 dnevu.Tako,da ni prepozno ti kar začni.
Po moji vagi kaže danes dobre pol kile manj![]()
Imam take izkušnje,saj semnekaj časa tudi sama delala ponoči.Jaz sem pač tisti teden menjala dan za noč,res je malo težko od začetka ampak se navadiš.Lahko pa tudi narediš tako kot si sama napisala.Najbolje ,da sprobaš obe variante pa boš videla.Meni sadje pred spanjem ne paše in se mi naredi kar kepa v želodcu
kriznanaPozdravljena beba, ti kar lepo začni. Tukaj na forumu nas je kar nekaj in vsem je skupen cilj vztrajati in izgubiti kakšen kg. Če bo kriza, kar lepo napiši ... ti bomo pomagale.
Dobrodošla tudi Hema. Berem in vidim, da imaš odlične izkušnje z ločevalno dieto. Sem prepričana, da ti bo uspelo vse skupaj uskladit in izpeljat do konca.
Danes bom imela mesne polpete z veliko zelenjave. Jutri začenjam 4 teden diete.
Pozdrav prav vsem,
SINDYKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |
Video recepti

Lazanja z genovskim pestom, stročjim fižolom in krompirjem

Polnjene paprike

