1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

18. okt 2005 22:37

No saj tudi črnobelo ni tako slabo Važno da se ve, kdo si Tako da, ne se obremenjevati, ni važno da je barvno, važno da bo dobra družba, ta pa je zagotovljena... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

19. okt 2005 9:09

Sara, bom sprintala, ni problema. Pa še to - kako je malemu ime, da še on dobi svojo priponko? Jernej, škoda, ker ne bo koga od vas, ampak najprej zdravje. Torej - Pečjaki, držite se, mi pa se bomo potrudili, da dobro oddelamo srečanje in bomo o vsem tudi poročali. No, Bojan bo nekakšen supervizor, si predstavljam, tako da bo poročanje objektivno. Še kakšno slikico bomo priložili in morda vzbudili skomine tistim, ki se niso mogli odločiti za udeležbo, da se udeležijo kakšnega prihodnjega srečanja. Prepričana sem namreč, da bo naše druženje postalo tradicionalno. Pozdrav vsem, Mamamia mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

19. okt 2005 11:03

Pozdrav mamamia. Meni so tisti poseg odložili, tado da lahko pridemo Vsi trije, če je še prostor. Amapk supervizor pa tokrat ne bom Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

19. okt 2005 11:48

Ja pridite, gostoljubja pa res nikomur ne bomo odrekli. Se bomo pa pri mizi malce stisnili, če bi že bilo treba, kajne? Ni treba biti supervizor, malo sem se pohecala, Pečjaki si vsaj enkrat malo spočijte. Jaz se vedno bolj veselim te naše sobote....Največji hec pa bi bil, če bi se pod psevdonimi srečali kakšni takšni, ki se že poznamo... Pozdrav, Mamamia mamamia

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

19. okt 2005 11:57

Tudi jaz se veselim srečanja... mogoče koga pa res že od prej poznam, kakšnega soseda pa bom že težko srečala tam... očitno smo Dolenjci precej v manjšini LP, V.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

19. okt 2005 12:00

Mamamia: No, pol pa prosim še mizo za dva več naroči. Ta tretji bo imel pa svoj mercedez s seboj in svojo hrano PS - Kje pa je ta gostilna Kostanj? V imeniku je ni, član KulSlo tudi niso. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

19. okt 2005 12:36

Gostilna je pravzaprav Pri Kostanju, mi rečemo Kostanj, ker je bolj enostavno. Je na začetku Lackove ceste v Mariboru, tik pred supermarketom Tuš. Preprosto za najti: če se pripelješ iz LJ smeri, zaviješ v semaforiziranem križišču pri nakupovalnem centru Obi, Rutar in ostali na levo, se pelješ ravno, čez polje, dokler gre cesta, ko ne moreš več naravnost zaviješ na desno, pa ob naslednjem razcepu levo in se pelješ naravnost do parkirišča pred gostilno. Sicer pa je dogovor, da bo Galja vse počakala na bencinski črpalki ob avtocesti in bo potem na čelu kolone peljala do Kostanja. Obe bova tudi sporočili številki mobitela, da se lahko slišimo, če se s kom zgrešimo ali če se karkoli zalomi. Galjin mož bo tudi pripravil skico poti z avtoceste do gostilne in jo bomo poslali na forum. Podrobnosti še sledijo, Mamamia P.S. Ne ve, č ene bi prinesli s sabo še stajice. Po zadnjih podatkih bodo namreč na srečanju trije mini forumovci... mamamia

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. okt 2005 18:25

No, mi pridemo, z dojenčkom... Stajica ne bo potrebna, bova pa dva krotila malo radovednico... Bomo že zmogli. A stolčke za malčke mogoče imajo? lp, lidka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

19. okt 2005 21:39

Ups, to pa ne vem. moram vprašat. Sporočm. Če pa ne, bomo malčke imeli na izmene v naročju. Boše bolj mehko kot na stolčku...mamamia mamamia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

19. okt 2005 21:46

mamamia je napisal/a:
Na temi Morska solata smo nekatere forumovke navrgle možnost, da organiziramo srečanje. Zato odpiram to temo, da malo predebatiramo. Prvi predlog, ker pač nekakšen mora biti, za izhodišče, se glasi: srečanje naj bo v Mariboru, 15., 22. ali 29. oktobra. Prevzamem nase, da skrbim za prijave in zagotovim prostor, seveda ob pomoči katere forumovke z mariborskega konca. Torej - še kak drug predlog ali gremo kar v akcijo? Mamamia mamamia --------------- Dodajam Bojan: Razpoznavni znak prvega srečanja dobite tule: www.kulinarika.net/srecanje/1sreca Mamamia - prosim, da tukaj vpišeš dogovorjen datum in uro srečanja. -------------------
NUJNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RADA BI DODALA ZEMLJEVID POTI DO KRAJA SREČANJA, KOMU NAJ POŠLJEM SLIKO, DA OBJAVI ZEMLJEVID ? JERNEJU ALI BOJANU ??? Sporočilo je spremenil(a) galja dne 19. okt 2005 21:50:37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti