Ko sem imela pomanjkanje železa,sem pila doma narejen sirup.
Skuhaj 1l terana,pol kg sladkorja in sok iz pol kg limon.Zelo počasi naj vre,da postane gosto.
Pije se po požirkih parkrat na dan.Meni je pomagalo.
tanya017
Slabokrvnost!
Lupček, fsako kaplico sn spila kot zdravilo.
Ka ma pa zaj naredla, pustla, ka hin dam od slabokrvnosti ali ke drugiga?
tumpika 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
