Osnovna šola hujšanja

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

tema odprta - 26. sep 2005 9:03 | ogledi: 4.756 | odgovori: 3

Na temo hujšanje je že nekaj forumov. Mene pa zanima, če kdo od vas pozna oziroma ima izkušnje

z osnovno šolo hujšanja pri Željki Augustinovič.

Iskala sem kakšen link na internetu ali telefon, pa žal neuspešno, zato bi bila za vašo pomoč zelo hvaležna.

Lep pozdrav.

marelica

zala08  

član od: 26.9.2005

sporočila: 7

26. sep 2005 10:26

Pozdravljena, se opravičujem, nimam pametnega odgovora na vašo temo. imam pa svoj problem. rada bi odprla vprašanje na formumu, pa ne vem kako? mi lahko pomagate? Lp, zala zala08

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

26. sep 2005 10:48

Marelica, poglej na tem linku: http://med.over.net/phorum/read.php?f=93&i=41200& Na tej strani ima g. Željka tudi svoj forum, kjer odgovarja na vprašanja, tako da je to najlažji način, da vprašaš, kaj te zanima in stopiš v kontakt z njo. http://med.over.net/phorum/list.php?f=143 Zala, pa še odgovor tebi. Na prvi strani imaš zadnje odgovore v forumu, pod tem na levi strani piše: "vsi forumi/iskanje" na desni pa "vsa/nova". In če klikneš na "nova" lahko oddaš novo temo, ter izbereš v kater forum spada (recepti, zdrava prehrana....) In to je to-upam, da sem napisala razumljivo. če pa je še kakšno vprašanje, pa kar na dan z njim. Lp, maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 26. sep 2005 10:49:23

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

26. sep 2005 13:33

maychi najlepša ti hvala! zala upam, da ti je uspelo odpret novo temo. vsem trem želim lep dan. marelica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti