Kokosov nadev za torto

neznan uporabnik

17. sep 2001 14:35

Se strinjam, da se zvezdice lahko opustijo. Samo mislim, da ne pri beti ne pri nahoku ne pri komu drugemo ne gre za prevlado. Primer: Nekdo pošlje z enim obiskom več recepov. Če bi se mu šlo za zvezdice, bi va različnih časoh poslal več receptov. lp Špela

neznan uporabnik

17. sep 2001 14:38

Kaj vam je, ljudje? Zakaj taka vroca kri?! Prepricana sem, da tukaj nihce ne misli nic slabega. Ena zvezdica gor ali dol, saj gre itak samo do pet, a ne?! Vsi imamo radi dobre recepte, vendar nekateri nimamo prilike, da bi jih takoj preiskusili. Nahoku, jaz sem tebi in Beti in vsem drugim hvalezna za vsak recept, ne glede na to od kod pride.

neznan uporabnik

17. sep 2001 14:42

Popolnoma se strinjam z Olgo in Špelo, res bi bilo škoda, če bi se Nahoku nehala oglašati v forum. Mene res ne moti,četudi je recept že kje objavljen, saj opažam, da je veliko podobnih receptov tudi z različnimi naslovi,pa kaj!Mi je pa forum všeč, ker lahko povprašam sodelujoče,če mi kaj ni jasno v njihovem receptu.Pa zvezdice gor al" dol...

neznan uporabnik

17. sep 2001 15:04

Drage obiskovalke in obiskovalci foruma, receptov ne objavljam zaradi zvezdic, tudi ne zato, da bi se moje ime (ki tako ni pravo) večkrat pojavljalo na straneh KulSlo. Če bi to želela, bi recepte preprosto pošiljala na stran in ne na forum. Tukaj gre za to, da me kulinarika preprosto veseli. rada kuham in še raje pečem; to je bil moj hobi že od nekdaj. Zvezdice me ne silijo v to, da z vami vsemi delim izkušnje in recepte. Moj poklic je precej drugačen od poklica kuharja ali slaščičarja, zato se v kulinariki lahko docela sprostim. To je hobi za moje srce. In rada ustrežem vsem, ki jih karkoli zanima. Navsezadnje smo prijatelji in ne sovražniki. Menim, da tukaj ne gre za tekmovanje ali zavist, ampak predvsem za to, da znamo biti to, kar v resnici smo in si lajšamo trud pri priljubljenem opravilu - kuhanju. Nahoku, ne vzemite mojih javljanj za napad ali konkurenco! A ni lepo, če si med sabo pomagamo, ne glede na vir receptov? Imam pač srečo, da sem lahko neomejen čas na internetu in tako lahko mnogo receptov pretipkam od drugod. Tako prihranim čas in stroške vsem mojim dopisnim prijateljem. Rada vam pomagam, pa ne zaradi zvezdic! Beti Ps: če pa vas kateri izmed receptov res tako moti, ga lahko nemudoma umaknem. Navsezadnje jih ne objavljam sebi v namen. Več sporočil na isto temo pošljem zato, ker v enem dnevu ne uspem pregledati gore receptov, ki jih imam. Ponavadi pa pobrskam še po taščinih kuharskih knjigah ali receptih mojih prijateljev. Posredovati želim pač dobre recepte, da bi ustregla vsem, ki jih neka tema zanima. Lepe pozdrave in brez zamere. Kuharčki se ne smemo preveč jeziti, sicer bodo imele jedi grenak priokus... Beti Spremenil(a) - Beti dne 17 sept 2001 15:33:07

neznan uporabnik

17. sep 2001 15:51

Meni je čisto vseeno, če je npr. recept, za katerega sprašujem, prepisan iz te ali one knjige ali pa prenešen z neke druge spletne strani. Vesela sem, če odgovor dobim, saj nimamo vsi vseh kuharskih knjig ter ne poznamo vseh spletnih strani. Zato dragi kuharčki, ne kregajmo se, ampak še naprej sodelujmo. Za konec pa še: draga Nahoku, vaše "odpovedi" NE sprejmemo. lp Špela

neznan uporabnik

17. sep 2001 16:01

Se popolnoma strinjam z vami Špela. Tudi sama sem se znašla v dvomljivih situacijah, pa ste mi priskočili na pomoč z mnogimi dobrimi rešitvami. Hvala bogu (predvsem pa urednikom), da taka stran sploh obstaja. Človek se pač celo življenje uči. Beti.

neznan uporabnik

17. sep 2001 16:34

Drage "kuharice" , tale debata se je pa tako hitro odvila, da je še opazil nisem - v svojstvu moderatorja, mislim. No, pa saj vas ne bi niti poskušal pomiriti..,da je ne bi skupil ! Bom Jerneju posredoval pripombo na račun zvezdic. Al pa je mogoče obveljalo, da "zvezdice niso važne"? LP, Bojan

neznan uporabnik

17. sep 2001 18:22

Mene osebno zvezdice ne motijo, ker menim, da niso tekmovalne narave. Na forum pa se oglašam iz lastnih interesov; tudi če zvezdic ne bi bilo, bi bila zvesta "oglaševalka". Pravzaprav mi je vseeno, ali so ali ne. Število sporočil pa mi je všeč - predvsem zaradi lastne evidence. Lahko pa bi bilo tudi skrito?! Predvsem se ne strinjam z Nahoku, ki je forum označila za tekmovanje in nič drugega. Ne vem, zakaj se počuti ogroženo. Če bi bilo število sporočil prekrito, se gotovo ne bi jezila!? Jaz sem pa zelo vesela, kadar posredujete čim več receptov. Beti

neznan uporabnik

17. sep 2001 18:39

Beti, dobro, zbiramo mnenja :-) Ko se bo kaj iskristaliziralo, bomo pa naredili, pa bo!

neznan uporabnik

18. sep 2001 6:29

Forumcki, to pa je ze kar huda debata. Glede na to, da smo kuharcki, lahko letijo nozi, kar pa ni lep prizor. Bojan, glede stevila sporocil se strinjam z Beti in lahko bi bili skriti, razen osebnega, za lastno evidenco. Zvezdice; jaz jih po resnici sploh ne opazim. V bistvi je tako kot v soli! Zbirajmo zvezdice, kot v prvem razredu, ti si priden in dobis zvezdico. Ljudje!! Nahoku, res ne vidim razloga, zakaj bi nehali zahajati na forum. Tudi jaz imam doma nekaj receptov, prepisanih iz raznih knjig in, ce bi nekdo hotel taksen recept, mu ga bi posredovala. Saj si samo pomagamo. Noben ne trdi, da je to njegov recept. Dajte umirite se in pozabite na vse skupaj, da bomo lahko se naprej uzivali na forumu. Lp, Andreja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti