Točeno pivo

kolma  

član od: 6.11.2001

sporočila: 73

tema odprta - 16. jun 2005 23:01 | ogledi: 5.126 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Mogoce pozna kdo kam naj se obrnem za najem 50l soda piva z pripadajočo opremo za točenje za piknik (en dan). Po možnosti Laškega.

Hvala,

Kolma

Temo je spremenil(a) kolma dne 16. jun 2005 23:02:31

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. jun 2005 7:19

V ljubljani si ga lahko sposodiš v Unionu (zraven kina Mojce) Veri

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

17. jun 2005 7:48

Pa če poznate vsaj malo kakšnega gostilničarja vam bo za en dan posodil opremo, pivo boste palačali in nato vse vrnili....vsaj pri nas je tako.... ANJA

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

17. jun 2005 8:09

Pred leti, za hčerino poroko, sem imela idejo, da bi imela cel sod piva - točenega. Bila sem v Unionu, tam so mi rekli, da sod lahko kupim, ampak bombe in hladilnika ne sposojajo... Potem se je našla nečakinja, ki ima prijateljico, ki ima bifejček, in mi je posodila... Groza, ko sem videla, kaj vse paše zraven: sod s pivo, velika bomba in hladilnik oz. pipca... No vseeno smo to spravili na balkon in... točilo se je pivo. To je bil najbolj obiskovan kraj... Mislila sem, da mi se bo balkon podrl. No, skratka, stopi v kontakt s kakšnim gostilničarjem, da ti posodi vso to opremo. Ideja je enkratna. Pozdravček.

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

20. jun 2005 10:13

Povprašaj v kakšni manjši pivovarni (v moji bližini konkretno v Medvodah - Pri Zlatetu)- lahko se kupi 10 ali 20 litrski sodček piva s pipico, preprosto za natakanje, ko je prazno samo embalažo vrneš. Ne rabiš nobene mašinerije, ničesar. Mi smo letos to pivo nabavljali za dva piknika, in vedno ga je zmanjkalo (še dobro da je blizu). Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti