Restavracija ruiz blizu sežane

safy  

član od: 10.6.2005

sporočila: 3

tema odprta - 10. jun 2005 18:03 | ogledi: 2.535 | odgovori: 5

Pozdravljeni vsi,

sicer ne vem če sem pravilno napisal. Izgovori se ruj. Baje je zelo blizu Italijanske meje.

Pozna kdo? že bil tam? kako je? kakšne slike, podatki?

Lep pozdrav

safy

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

10. jun 2005 18:21

Tudi napiše se Ruj, in sicer Okrepčevalnica Ruj, najdeš mojo oceno med ocenami lokalov, za cca 1 leto nazaj nastavi. Prostor je skromen, morda bolj primerno imenu okrepčevalnica, v nasprotju s tem so pa zasoljene cene, čeprav moram rečt, da je bila hrana dobra, vendar so bile porcije res majhne. No, zame je bilo kar v redu, ampak naprimer za enega velikega fanta (ki pa ni požeruh, da ne boš razumel narobe) pa je bilo glih za silo. Skratka, po tem obroku, bi komot lahko zavili še vsak na pol pizze...sem malo zlobna... Se splača probat fige v portovcu in z domačim sladoledom. Tudi kozja skuta s tartufi je res za probat. TanjaG.

safy  

član od: 10.6.2005

sporočila: 3

10. jun 2005 20:10

Žal ne najdem tvoje ocene. Vendar malo sem si ogledal njihovo HP. Ambient sicer nič posebnega, hrana pa se sliši dokaj zanimivo in obetavno (njamnjam...). safy

safy  

član od: 10.6.2005

sporočila: 3

14. jun 2005 15:41

Bil tam. Enostavno odlično. Jedel: hladna predjed: -domači pršut -domača jetrna pašteta z bučnim oljem -domači čebuljni kruh topla predjed: -rižota z lisičkami, domačim sirom ter bezgovim sokom glavna jed: -pečena goska, krompirjeva torta s porom, polita z jabolčnim sokom solata: -domača rukola z paradižnikom sladica: -kraška baklava (vse: orehi, mandlji, lešniki) polita s tekočino sestavljeno iz limoninega soka ter terana -jogurtova zmrzlina s timijanom -maline pijača: penina, vino (muškat) ter domači jabolčni sok Obisk zares zares toplo priporočam! Ambient pa sploh ni slab, zunaj imajo prelep vrt, notranjost pa je majhna ampak fina. http://www.ruj.veha.net/ safy Sporočilo je spremenil(a) safy dne 14. jun 2005 15:43:04 Sporočilo je spremenil(a) safy dne 14. jun 2005 15:44:35

pussycat  

član od: 24.1.2005

sporočila: 37

23. jun 2005 12:27

tudi jaz sem o tej oskrepčevalnici slišala same pohvalne besede. in ob prvi priliki grem probat tudi jaz. pussycat

Tosca  

član od: 29.6.2004

sporočila: 11

17. sep 2005 10:42

Safy, bila bi vesela, če bi nam zaupal še ceno takega slastnega obeda, da ne bom hodila preko pol Slovenije, če bi bilo slučajno na smrt drago? Tosca Sporočilo je spremenil(a) Tosca dne 18. sep 2005 23:11:24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti