Kuhinjski robot original 50

Ethel  

član od: 27.3.2003

sporočila: 35

11. mar 2005 14:15

Jaz ta robot imam že 5 let in kot pravi dj. ko crkne elektronika nimaš več kaj delat z njim razen na servis ga peljat. Na servisu pa niso tako dosledni so tudi zelo prepotentni in garancija tudi ne velja na vse kar ti oni natrobijo na predstvitvi.Če gre en majhen košček oni ti bi menjali kar komplet mašino. In kot servis so samo oni pooblaščeni za Slovenijo zato raje razmisli prej kot greš v nabavo takega robota.Saj se ve, da se proda se vse obljubi. Reca če pa hočes robota za narediti sladoled ti pa priporočam da kupiš aparat za sladoled cene so tam do 12.000 pa sladoled super niti primerave z tistim iz robota Original 50. LP Ethel

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. mar 2005 14:45

Imam vse zive aparate in tudi tega za sladoled. Problem je prostor v moji kuhinji. Ce bi imela tega robota bi vse ostalo lahko pospravila. Res pa je, da nisem prav velik ljubitelj elektronike ravno zaradi teh razlogov ki jih omenjate. Zato tudi zelim dobiti cim vec koristnih informacij. Nebi rada vrgla 130 jurjev skozi okno. Vceraj so nama natrobili celo to, da se imetniki robota dobivajo ne vem kje in da se tam lahko naucis rokovanja z aparatom, dobis recepte skratka vse, kar ti srce pozeli. No bila sem toliko pametna, da jim nisem nasedla, ker sem racunala na vaso pomoc. Ce ima se kdo kaksne informacije so zelo dobrodosle. lp Vesna Vesna Milek Recko

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

11. mar 2005 14:50

Imam ga že 5 let in je dnevno v uporabi.Tudi jaz imam malo prostora na kuhinjskem pultu in ravno v tem ima robot veliko prednost.Baza je stalno na pultu,vsi priključki pa v enem predalu,tako da je vse na dosegu roke.Še nikdar me ni pustil na cedilu.dela kot urca,je pa res,da tudi jaz lepo ravnam z njim.Nanj delam sledeče: -ožemam citruse -sočim malo manj pogosto,ker imam zelo rada celo sadje -meljem orehe(odlično) -režem zelje (super) -mesim testo( v trenutku je pripravljeno)za kruh ali sladice,pite,piškote in vse to v isti posodi tudi tehtaš) -zadnjič sem dokupila metlice za biskvit(,ker mi je stara mašinca crknila)-nisem še sprobala Jaz ga res veliko uporabljam,pa vem da ima še več možnosti kot jih poznam,zato sem se pred kratkim prijavila na dan odprtih vrat,ki jih prirejajo za lastnike robotov. Moja sodelavka je pa čisto razočarana in z njim bolj prah lovi.No za to imamo mi drugo mašino;) Odvisno od posameznika,vendar kolikor te "poznam" ga boš ti dobro uporabila.Je pa res,če bi ga imela v omari,se ga tudi meni nebi ljubilo za vsak postopek ven jemat. Aki

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. mar 2005 15:11

No saj to je to. Meni bi zelo prav prisel, pa ne samo meni ampak vsem clanom nase druzine. Vceraj so mi dali se testo za rezance in kruh kar v vrecko in s seboj. Doma sem nadaljevala postopek. Moz pravi, da se mi ze na oceh vidi da sem na take stvari ubrisana. Sploh pa poleti za domac jagodov, borovnicev ali breskov sladoled. Dobro da se na kilah ne pozna. Nocoj se spala ne bom. Vesna Milek Recko

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

11. mar 2005 15:42

No pol mi boš pa poročala,pa npr,za rezance povedala ,kako naredit Aki

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. mar 2005 22:27

Za rezance je mojster za strojem rekel takole. Razvaljano rezancevo testo malo posusis (toliko kot za rezanje na roke ali masino za rezanje), testo v vec plasteh cim bolj na trdo zvijes (tako kot zeljnate liste za solato) in spuatis skozi stroj tako kot zelje. Vesna Milek Recko

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

12. mar 2005 18:26

Pravzaprav me bolj zanima,če se da delat testo za rezance,kajti rezat se da verjetno le ozke,za juho,teh pa praktično sploh ne uporabljam več. Aki

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

12. mar 2005 21:30

Testo se da delat, ker ga je pred menoj naredil in mi ga dal za seboj. Doma sem ga razvaljala, osusila in naredila rezance. Naredil ga je pa tako, da je najprej vse spravil v kaso in potem dodal se cisto malo vode da je nastalo rezancevo testo. lp Vesna Vesna Milek Recko

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

12. mar 2005 22:05

Reca kje imajo predstavitev? Lp stana

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

12. mar 2005 23:11

To bom pa en dan probala,bi rada naredila polnozrnate široke rezance brez jajc(na biotržnici so kar drage).Mislim da je to dovolj kar moka in voda.Najbrž je najbolj teževno to razvaljat.Sem zadnjič brala o teh igračkah,ki še makarone delajo-poezija,samo kaj ko nimam placa na pultu(kako je s takimi aparati pa itak vemo). Že vidim da bo ta tema konkurirala kruhu(po številu strani mislim) Aki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti