ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

2. mar 2005 7:58

Preživela vodni dan. Malo krize pri kosilu, pa sem se naredila, da berem časopis, pa še mož mi je ponujal potem čokolado. A sem vzdržala. Tehtnica zjutraj - 3 kg (po sadnem in vodnem dnevu), čeprav od prvega do drugega vodnega dne - 0,0 kg. Vem, da bo takoj danes spet več, ko bomo pa malo boljše jedli, pa tudi en sendvič si bom privoščila za malico (sreda, pa je služba do 16.30), tako da bo kosilo kasneje. Zadovoljna, ker sem danes oblekla hlače, ki so že dve leti samevale v omari, kmalu bi jih že oddala, ker sem mislila, da ne bodo več prišle prav. Sicer pa tudi jaz pijem vodo izpod pipe, ker baje pravijo, da je naša voda še zmeraj najboljša in zdrava (izpod Snežnika).. LP, pa veselo naprej. Aja, položnica za knjjigo naj bi že prišla konec februarja, a je še nisem dobila. lkc

AURA  

član od: 1.3.2005

sporočila: 20

2. mar 2005 8:30

Na forum se tokrat javljam prvič (berem pa ga že od vsega začetka). Kajne, koliko časa traja, da se za nekaj odločimo. No, ampak nič hudega, važno je le, da smo se lotile. Meni je namreč danes 42 dan in vso zadevo prenašam odlično. Če bi v dieto že prej verjela, se ne bi odločala tako dolgo (25 let). Viška sicer ni bilo veliko (175 cm - 76 kg) sem si pa šla zelo na živce. V 42-dneh sem izgubila slabih 8 kg od tega od vodnega dne dalje 0. Zdi se mi, da grejo cm hitreje kot kg. Tehtnica pa kar stoji. Ampak se ne sekiram, ker vem da so počasi izgubljene kile bolj trdne. Skratka tale dieta je krasna in kot vidim ste vse zelo uspešne. Verjetno zato, ker je dieta res pravi izziv in ker že kmalu ugotoviš, da uspeš v vsem za kar se odločiš in si to dovolj močno želiš. In še nekaj, NIKOLI NI PREPOZNO. Naj bo to le vaša spontana želja, brez prisile. Ja, pa še to: Danes sem oblekla kavbojke št. 40. Ne morem povedati kakšen čudovit občutek - RES PRAVA NAGRADA. Se beremo in pridno hujšajte še naprej. AURA

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

2. mar 2005 8:51

BRAVOOO, VODENKE! kolikor sem prebrala, ste bile včeraj vse pridne! Res sem ponosna na vas. Pa malo računam tudi prihodnji torek na vas, ko bom jaz viodena, Vem, da bmi bo kriza, pa bom ziher iskala vzpodbudo tu gor...ah, pa saj nas je toliko, da se bo že našla katera, da me malo "besedno pocrklja". Prijeten dan, pa se še kaj beremo, Darchy

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

2. mar 2005 9:03

Dobro jutro, dragi moji sotrpini! Sem že mislila, da ni nikogar na forumu, pa vidim, da je odprt že 3. del (Bravo!!!). Danes rabim vašo podporo – imam VODNI dan, pa ravno v tem mrazu… Pozitivna stvar je edino ta, da sem danes na ciljni črti. Naj bo kar bo, zahvaliti se pa moram prav vsem za spodbujanje, ideje, predloge, … Vajo zagotovo ponovim čez 3 mesece, ampak takrat bo že lažje, ker bo že toplo, pa veliko svežega sadja pa zelenjave bo že (se že veselim), imela bom manj študijskih obveznosti in se bom lahko posvetila več telesnim aktivnostim. Še enkrat hvala za podporo. Ciao! gogy

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

2. mar 2005 9:06

Hojla! Čestitam vsem vodenkam za uspešen vodni dan! Tudi jaz pijem vodo kar iz pipe,pa ni bilo do zdaj še nič narobe. Enkrat sem gledala eno oddajo,kjer so ugotavljali,kakšna je kvaliteta vode.In ne moreš verjet,da so ugotovili,da je voda iz pipe veliko bolj zdrava,kot voda iz plastenke.Še posebej so omenili,da je ravno Mariborska voda najboljša v Sloveniji. Kokos,jaz bom vodna,ko bo prazna luna.Tudi zadnjič ob polni sem se postila,zdej se bom pa spet,da ugotovim,kdaj mi bolj paše.Prazna luna se začne 10.marca ob 10:11. Aknirad,dokler si na 3MD,je bolje,da se ne postiš po luninih menah,ker potem v bistvu mešaš dve dieti,po dieti pa si te poste le privošči. Marina5,ti pa le uživaj ob svojem puranu,jaz bom pa danes palačinke s šampinjoni,njam! Marjetka cvetka

Drobtinica  

član od: 17.2.2005

sporočila: 19

2. mar 2005 9:21

No, pa se spet malo oglašam, sicer pa vas redno berem...in kot pravite ostale sem ratala prav obsedena s tem forumom Včeraj sem preživela moj tretji sadni dan in vam povem, da se še najboljše počutim, ko imam vitamiski dan.Nekaj pa me zanima...kako je s suhim sadjem??? Ga lahko jem, ko imam sadni dan??? Se mi zdi, da je precej sladko in imam slabo vest. Kako pa si spečete banane?? niem še poskusila ampka, če so res tako dobre....bom mogla. Aja, pa še kakšno dobro idejo za današnje kosilo prosim - danes so na vrsti beljakovine. Vsem vam pošiljam malo primorskega sončka Drobtinica

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

2. mar 2005 9:41

Ojla uspešne bojevnice, pa nam je uspelo, kajne? Rezultati so dobri, vsaj pri meni. Od 1.ega vodnega dne sem uspela zmanjšati težo še za 2,6 kg, skupaj malo manj kot 8. Ni kaj, za dobro počutje in zadovolstvo se splača potrudit. Za kosilo sem si pripravila puranje zrezke, včeraj sem podušila kislo zelje in solato iz kislega zelja sem si tudi pripravila. Bom še premislila, kaj bom raje jedla. Ampak mesek bo, definitivno!!! Lep sončen dan vsem, Irena

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

2. mar 2005 9:59

Pozdravljene dekleta in žene, Moških ne bom več pozdravljala, ker so nas očitno zapustili. Potiho hujšajo in ko bo čas bilanc se bodo oglasili tukajle in videle bomo minus številke 20, 30 in kaj vem kaj še. Nič ne jamrajo, samo hujšajo tile naši moški. Zakaj to govorim, ker sploh nisem vedela, da doma hujša moj mož!!!! Štirinajst dni se je "malo paziil" in izgubil 4 odvečne kile! Brez vseh odvečnih besed, malo manj je jedel in izgubil ves višek, ki ga je nabral čez zimo. Vse bi dala za takšno zmernost in voljo. Pa ne bom zdajle jamrala, ker se po včerajšnjem vodnem dnevu počutim zares odlično. Brez slabe vesti, lahka, zadovoljna in polna elana za zadnji mesec. Vse se tako počutite, ni res? Drobtinica, suho sadje lahko ješ. V Rinini knjižici je predvideno za zajtrk in malico in sama sem si ga včasih privoščila zaradi prebave. Seveda ne smeš pojesti cele vrečke, par kosov pa si privošči brez slabe vesti. Rinino knjižico sem naročila tudi jaz in kljub temu, da so mi odpisali, da dobim položnico ob koncu meseca februarja, je še nisem dobila. Po moje imajo zamudo in gotovo bodo najprej položnice, potem pa še knjižice. Marjanca, ti povem, da je tudi mene včeraj dajala lakota bolj kot na prvi V dan. Mislim, da je to zaradi mraza. Telo pač bolj zahteva hrane, da ima kaj za kurjavo. Danes zjutraj sem komaj pričakala tisto banano in zdaj spet tankam vodo, ker je do kosila še dolga! Malice nimam (spet kazen!) in na koncu koncev je tudi voda boljša kot nič. Torej punce, danes bo mesooooooooooo in kar sline se mi cedijo ko pomislim na puranov zrezek in ostale dobrote. Pridne bodite in če le imate priložnost, pojdite na en sprehod. Sama jih prav pogrešam in verjetno bom danes zvečer uspela na en hiter špancir. Dijooooooo P.S. Pozabila sem čestitati vsem vam, ki ste imele danes zjutraj bolj voden pogled. Ostalim pa bomo seveda stale ob strani ko bo na njih prišla vrsta za vodo. Marina5 Sporočilo je spremenil(a) Marina5 dne 02. mar 2005 10:01:04

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

2. mar 2005 9:59

Kakšno krasno vreme - in kakšen pasji mraz! Danes mi ni treba zgodaj ven in prav zadovoljna sem zaradi tega. Upam, da "vodne" niste čisto pomrznjene zaradi pomanjkanja energije! Stalno berem, kako nekatere v dieto vstavljate še lunine mene, pa me zanima zakaj? Namreč lunine poste sem začela prakticirati, ko jih je prvič začela omenjati Meta Malus v tisti svoji slavni (in kratkoročno presneto učinkoviti dieti) - kakšnih 6-7 let nazaj bo to. Kljub dieti pa niso bili vsi posti vodni - na eno luno se je jedlo le sadje, na eno le zelenjava in na eno le jogurt. Res da si po postnem dnevu nekoliko lažji, a namen posta je bil le "čiščenje" in vpliv na zmernost v prehranjevanju.Celo pisala je o tem, da voda na nepravo luno nima nobenega smisla. V tej dieti je pa vsak 4. dan (sadni) itak namenjen tej stvari. Zakaj torej še dodatno komplicirati? Toliko let se postim redno vsak teden (razen na dopustu), pa sem vseeno pristala tukaj, kjer sem. A je mogoče še kaj, kar ne vem? Darchy, koliko je šlo dol? Naslednji torek sem s tabo! Lisa

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

2. mar 2005 10:15

BRAVO vodne dame!!!! A vidite da kar gre. Vem pa, da je včasih presneto težko in res komaj čakaš da greš spat, da je konec skomin! Tejčica, kako si, ali imaš kaj manj flekov? Marjetka cvetka, torej bova midve 10.3. vodeni, a ne? Bomo videli kako res prazna luna vpliva na nas? Drobtinica, tud v Zasavju imamo sonček, a kaj ko je mrzlo kot na severnem tečaju. Bom rajši kar skozi okno gledala to prekrasno zimsko idilo. Sej je tole res lepo za vidit ampak js ne maram mraza!!!!! Mater pomlad, kje si?????? Oprostite izrazu, ampak res mam dost te zime!!!! Baj baj kokos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti