ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

2. mar 2005 11:57

Draga Barbolinka,danes je moj 9 dan, in se tudi meni zdi kot da ne gre nikamor, tudi 1,5 minusa, in nimam neke motivacije da bo šlo kaj dol. bambola

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

2. mar 2005 12:00

Lep pozdrav! Dolgo se že nisem javila in vidim, da je že odprt 3 del foruma Danes je moj 10 dan in se mi zdi, da mi kile nikamor ne grejo Prav slabe volje sem že postala. Mogoče je vsega skup šlo dol 1 kilo in nič več. Mi je kr padla motivacija Sončni pozdrav iz Celja! Barbolinka

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

2. mar 2005 12:02

Jaz pa po 16 dneh ugotavljam 4 kg minusa. Žal pa je več kot polovica tega šla dol na račun prsi. Pozna katera kakšno vajo (za doma) za ohranitev le-teh? Verjetno imate tudi ostale podoben problem? aknirad

AURA  

član od: 1.3.2005

sporočila: 20

2. mar 2005 12:34

Zanima me predvsem kaj se vam dogaja med prvim in drugim vodnim dnevom. Danes je 13 dan od prvega - pa še vedno nič. Kile namreč - kar stojijo !! Ni za obupat, pa vendar ....Mi lahko katera kaj več pove? AURA Sporočilo je spremenil(a) AURA dne 02. mar 2005 12:35:04

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

2. mar 2005 13:40

Aura, to se je dogajalo tudi meni. V prvem mesecu -7 kg, potem pa skoraj 3 tedne mirovanje. Ko sem preživela ta čas, pa se je teža spet začela zmanjševati in sem izgubila še 4 kg. Veš, na začetku gre bolj hitro, ker gre ven po moje tudi dosti vode, tisti "ta počasni" kg pa so ta pravi špehec in po moje tudi bolj trajno izgubljeni. Pa tudi druge so že govorile o tem, da se presnova v telesu postavlja na novo in to nekaj časa traja. Važno je le, da človek vmes ne "scaga", kot mi rečemo.Ti bodi samo lepo pridna in minus bo tudi prišel. Vztrajnost bo poplačana, boš videla. Vipercat in Ivonja, smo že tri kandidatke za srečanje. Ampak bile bi pa res ta praveIiz revije Rina bi nas pa lahko prišli slikati in dali potem v cajteng, kako smo bile vztrajne in postale res prave mačke. Encija, jaz uporabljam narezan ingver v kozarcu in da omakam še posebno dober okus. Vedno ga zelo drobno narežem in je res dober. Pa sladek čili dam dostikrat zraven. Tejčica, gorenjska primorka, pa ti si superca. - 9,5 kg ! Kaj pa burja ? Se je nič ne bojiš ? Kamne v žep, pa bo. Še malo, pa grem domov na kislo repo. V službi smo praznovali odhod sodelavke v zakon in ker imam dan B, sem pojedla nekaj malih koščkov sira, pa kislo papriko in eno (!) tanko rezino nekega, po izgledu pustega mesa. Pa saj ne morem verjeti, kakšen karakter sem. imejte lep dan, kjerkoli ste in karkoli že počnete ! marjanca ( izpod klanca ) marjanca45

AnaMarija  

član od: 21.2.2005

sporočila: 7

2. mar 2005 13:55

Ej Barbolinka, nič ne obupuj. Sva na istem, pa se nič ne razburjam. Bo pa potem en dan šlo dve kili naenkrat. Ti kar pazi, kaj ješ, pridno migaj in bo šlo. Meni se ne zdi tako hudo hujšat po tem sistemu, če bo šlo pa še par (veliko parov :))) ) kil dol, se pa tud ne bom branila. Glavno je, da ne razmišljaš vsak dan, koliko gramov si izgubila. Če res paziš, kaj ješ, po mojem uspeh, dolgoročno gledano seveda, ne bi smel izostat. Po moje bo bolje, če se boš tehtala bolj poredko in boš bolj zadovoljna. Uživajte v sončku in ostanite zdrave AnaMarija

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

2. mar 2005 14:05

Pozdrav vsem! Res bi bilo lepo, če bi se spoznale, ko zaključimo to dieto. Zanimiva ideja. Kar pa se hrenovk tiče na B dan, mislim, da niso primerne, kot tudi ne klobase, salame, paštete. Pri šalah je ena dobra o mladem Gavriloviču in pašteti. Saj vem, da pretiravajo, ampak vseeno mislim, da mesarji v te izdelke ne dajejo prvovrstnega mesa. Kaj drugi menite o tem? riba-ribica

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

2. mar 2005 14:21

AnaMarija hvala za vzpodbudo, vidim da nisem sama in edina! Mogoče imam jaz tudi s tem problem, ker mi teža niha gor in dol. Shujšam za 20 kil in jih dobim nazaj, shujšam za 10 kil in jih spet dobim nazaj. V tretje gre rado ne? Lep pozdrav, se tipkamo jutri! Barbolinka

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

2. mar 2005 15:10

Zakaj pa hrenovke ne bi bile primerne? Mesek je mesek in paše na B. Če bi gledali na to, kaj vse je v nekaterih drugih živilih in prehrambenih izdelkih, pa vseeno pojemo... Riba-ribica, tebi morda ne pašejo, ap še marsikomu drugemu ne, nekaterim se pač zlušta tiste hrenovke na žaru in ne vem, zakaj si je ne bi privoščili. Hej, še solato na tržnici lahko kupiš tako, ki je gojena nekje ob cesti, pa gre vsa svinjarija gor, a misliš, da voda vse odplakne? Če bi bili tako zelo natančni, potem ne bi skoraj ničesr jedli. Saj je prav, da smo previdni, ne me narobe razumet, pa tudi opozorila so vedno dobrodošla, ampak ne pokvarit veselja nekomu, ki že 3 dni tako nestrpno čaka tisto hrenovko... Prijeten pozdravček, pa brez zamere, Darchy

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. mar 2005 17:05

Heloooooo! Moje počutje po vodnem dnevu je super. Teža enaka, kot po prvem vodnem....ampak saj že veste, ker sem tolikokrat napisala, boljše da stoji, kot da gre gor...a se še katera strija z mano Punce ne bit jezne na mene, samo v kategoriji, katera jih je izgubila najmanj, pa nimam konkurence, tako da se lahko nehate prepirati, katera je zmagovalka, ker je to že dolgo znano, da sem jaz....skromnost pa taka. Darchy, a ti slučajno dvomiš v nas, ali kaj? .....hecam se, da te ne slišim več, da bi napisala/pomislila, da te v torek, na tvoj V dan ne bomo vzpodbujale! Pa saj nas poznaš...že prej ko boš pomislila, na kaj druga kot vodo, ti bomo "zatežile"...saj ne. Držale bomo pesti, napisale kja pozitivnega....pa kaj sploh pišem, če vem da ti bo uspelo. Glede hrenovk se pa strinjam s tabo. Ne vem, zakaj naj ne bi bile primerne za dieto. Res ni v njih najkvalitetnejše meso, je pa vseeno. Jaz si velikokrat za kosilo naredim piščanca ali purana in za večerjo pojem pol hrenovke (pač kupim piščančje ali puranje). Tudi mleto meso, potem naj ne bi bilo v redu, glede na to da je v večini primerov mešano "pol pol". Rožica, sedaj se boš pa že morala malo oglasiti, se že kar lep čas nisi. Pusti malo tiste knjige, saj ne moreš same 10 domov nositi!! Lp, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti